AÇILMAMIŞ KRAL MEZARI İŞİN EHLİ BAKMALI

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
En sağdaki tam kare iken diğerleri neden değiller acep :)
Hakkında hayırlı olsun kardaşım..
Mekan güzel..

The Thing

C*
Süper Moderatör
Bu arada gazete niye?

Zalımcla180

Member
Bu arada gazete niye?
hocam şimdi benim yaş henüz 19 bulunduğum yöre eski ermeni rum yerleşim yeri lisede uzak bir sehirde fen lisesine gittim orada bir öğretmenim memleketimi öğrenince benden işaret bulmamı istedi bilirsiniz bu yaşlarda bir heves bende rahatlikla bulmaya başladım işaretleri lise bitti dondum hoca fotolari senmi cekiyorsun yoksa alintimi ispati için gazete ile atmamı istedi bende o nedenle burayada gazete ile attım fakat sanıyorum bilmediğim seyler var

dogoz3

Member
hocam şimdi benim yaş henüz 19 bulunduğum yöre eski ermeni rum yerleşim yeri lisede uzak bir sehirde fen lisesine gittim orada bir öğretmenim memleketimi öğrenince benden işaret bulmamı istedi bilirsiniz bu yaşlarda bir heves bende rahatlikla bulmaya başladım işaretleri lise bitti dondum hoca fotolari senmi cekiyorsun yoksa alintimi ispati için gazete ile atmamı istedi bende o nedenle burayada gazete ile attım fakat sanıyorum bilmediğim seyler var
Öğretmenine gazeteye gerek yok sen zaten en Buyuk ispatsin. Selfie yaparsın olur biterdi, gazete isin pazarlama kısmında devreye girer. Ayrıca öğretmenin sana guvenmiyorsa ya sende yada hocanda bir sorun var demektir. Benden söylemesi.
@Kamhi Leonard ustanın dediği gibi pirana dolu buralar.

The Thing

C*
Süper Moderatör
Sen nasıl diyorsan.
Yanlız şunu söylüyüm bu işler iki ucu b0qlu değneğe benzer, sen arada kaynamada veyahut başkaları olsun.

@Zalımcla180 insanların bu yönden bakmasını normal karşıla çünkü gazete para kağıt vs bugibi piyasada dolaşıpta birçok kişi mağdur oldu ailelerinden işlerinden aşlarından oldu.. Olabilir sen suçsuz senin üzerinden balık yemek istiyen olur, yani seni yem yapmak isteyen olur, Sen sen ol şimdilik tek takıl bir şey öğrenmeye bak

Yuksek

Member
Hocan senden niye boyle bir sey istediki? O kendisi baksin bulsun seni kullanacagina

Siva

Bilgili Üye
Bir kral icin yuksek purussuz buyuk geniscene temiz buyuk kaya parcasi sapkasi bile var ondeki iki kayada supeli solda ust yerde supeli . Eline buyuk bir cekic al kulagina doktor ritmi tak )) elle manuel )) tirtikla bosluk sesi almaya.bak her yerde bu islemi yap en guzel sese yogunlas ama zayif bir islem baska yollari biliyosun ..

Zalımcla180

Member
@Zalımcla180 insanların bu yönden bakmasını normal karşıla çünkü gazete para kağıt vs bugibi piyasada dolaşıpta birçok kişi mağdur oldu ailelerinden işlerinden aşlarından oldu.. Olabilir sen suçsuz senin üzerinden balık yemek istiyen olur, yani seni yem yapmak isteyen olur, Sen sen ol şimdilik tek takıl bir şey öğrenmeye bak
bu gazete olayı balık yeme açıklarmısın nedir olay daha toyuz en iyisi kendi başımıza zevk almaya bakmak ta bir bilgimiz olsun