Açılmış zemin altı oda mezar

hepastios

Editör
acilmislarin icine giripte.bize bir foto ziyafeti ceksene.ornek gorsel olarak faydasi olur...kuccuk dar filan deme gir cek resimleri. kardes hadi bekliyom...olsun gece soguk filan ama...tatli bir cevap bekliyom.sakin asabi bisey yazma.kahkaha
Aslında olabilir bir boş zamanımda çekecem kardeş

hepastios

Editör
Çok kolay hediyeleri var gitmemisse.
Yok hocam giden bişey yok enteresandır kilisenin mülkü yaşlı bir esnafa aitti hatta bahçesine bir depo yaptırmıştı 30 sene önce esnaf öldü çocukları yurt dışında evleride kiliseye bitişik kocaman devasa bir yapı şu an boş ne soran var ne gelip giden

hepastios

Editör
Ben şu an 46 yaşındayım oradan bişey gittigini ve içine girilip çalışıldığını hiç duymadım hatta 12 yaşlarımdayken bahçede madalyon bulmuştum ama ne madalyonu ne yaptığımı hala hatırlamıyorum

ZİKRULLAH

Engellendi
hepastios çok sağlam mal var burada bilgin olsun birazdan detaylı ne yapacağını yazacağım kilisenin parasını bu taş sayesinde bulacaksın.

poseidon2023

Uzman
burda acılmış oda mahsen yok

ilk resimde duvar kalıntısı var pirketten yapılan onumu diyorsun

Cann

Editör
Yok hocam giden bişey yok enteresandır kilisenin mülkü yaşlı bir esnafa aitti hatta bahçesine bir depo yaptırmıştı 30 sene önce esnaf öldü çocukları yurt dışında evleride kiliseye bitişik kocaman devasa bir yapı şu an boş ne soran var ne gelip giden
Değerlendir derim giriş mihrap zemin taş kapak altta papaz çeşmenin 40 adım arkası daha bir sürü yer var rastgele

ZİKRULLAH

Engellendi
@hepastios çok sağlam mal var burada bilgin olsun birazdan detaylı ne yapacağını yazacağım kilisenin parasını bu taş sayesinde bulacaksın.
sef_er GERMO ustalarım ne yapsam yardımcı olsammı bu arkadaşa