Adamlar güzel mezar açıp fotonyapmış

Dağlarınkralı

Yeni Üye
BU OLAY BANA BİR YİLLAR ONCE YASANAN BİR OLAYİ HATİRLATTİ. AKLİMDA KALANİ YAZAYİM:

Ben tepeye dogru giderken baktim 3 kisi kazi yapiyorlar. Beni gorunce merhaba demeden gitmeyeyim dedim. Yaklasirken arkamdan bana sert bir ses tonyla birisi seslendi. " Bana bak " dondum. Elinde tabanca siska bir adam.
Dedi " polis misin?" Hayir dedim. Kimligini bana verme, amma gorecegim sekilde goster dedi. Adamin elindeki tabanca olsa da kimligimi gostermek istemedim. O siska adam cevik bir hareketle tabancanin kabzasi ile ceneme vurunca yere dustum. Namluyu gogsumde tutup, usturuplu bir kufur salladi. "Kafa kagidin nerde" dedi. Arka cebimde cuzdanin icinde, dedim. Cikardi kimligimi. Arkali onlu fotografini cekti. Ne is yaptigimi sordu sonra da kalk ayaga dedi. Kalktim.
Eger bizi ispiyonlarsan bunun bedeli kesin olarak odersin. Biz bu gece yarisina kadar buradayiz. Baskasi dahi ispiyon etse senden bilirim, bedelini de nasil odetecegimi, odeyince anlarsin. Haydi simdi yaylan bakalim dedi.
Adam siska bir adamdi amma gozlerinden ateş fiskiriyordu. Epey korkmustum. Hizla oradan ayrildim. Onlarin goremeyecegi lakin benim gelis gidis yollarini gorecegim bir noktaya geldim. Dusundum. Adam benim bilgilerimi aldi. Ben telefon etmedigim halde yakalansalar benden bilecekler, en iyisi bunlar gidene kadar yollari gozetleyeyim. Gelen olursa kosup haber veririm. Boylece benden bilmezler dedim. Acliktan ve susuzluktan bitap dustum, bekleme esnasinda. Gece yarisi olmadan bir pikap geldi. Binip gittiler. Derin bir nefes aldim. 1 saat sonra koyume ancak varabildim...

Her kissanin hissesi vardir.
Ben bu hikayeden hissemi almistim.
:))
Ustam kimliginin resmini cekiyor öylemi ustam yokmuydu koyden es dost kardes arasaydin onu oraya gomseydin hem tehdit hem kimlik bilgini alip korkutuyor onu oraya gomerdim nett o adam belkide sitededir :) bence itiraf edip çikmali brn otum demeli

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Ustam kimliginin resmini cekiyor öylemi ustam yokmuydu koyden es dost kardes arasaydin onu oraya gomseydin hem tehdit hem kimlik bilgini alip korkutuyor onu oraya gomerdim nett o adam belkide sitededir :) bence itiraf edip çikmali brn otum demeli
:)))
Ben bu hikayede olsaydim:
O siska adam olurdum dedim.

O siska adam akilli ve isi bilen bir adam. İspiyon etmesin diye kimligin resimlerini cekiyor.
Kimligi vermedigi icinde tabancanin kabzasiyla cenesine vurup yere yikiyor.

Darbeyi yiyen adam yakin koyden bile olsa, adam toplayip geri gelmek veya guvenlikcilere haber vermek biraz cesaret ister. Zira kim olursa olsun bir insandir ve insanin muhakkak korkulari olur.

Hikayede ki siska adam bendim, dedirtmeye calisiyorsaniz, demem :)))

Dağlarınkralı

Yeni Üye

O siska adam akilli ve isi bilen bir adam. İspiyon etmesin diye kimligin resimlerini cekiyor.

Darbeyi yiyen adam yakin koyden bile olsa, adam toplayip geri gelmek veya guvenlikcilere haber vermek biraz cesaret ister. Zira kim olursa olsun bir insandir ve insanin muhakkak korkulari olur.

O sizdiniz o zaman ustam kafa sonradan tınladı?

Metalicvoice

Operatör

Olsun usta sonradan tevbe etmişin bişey olmaz... :)