AKA SIGNUM MFT 7272M kullanan varmi?

BMW-45

Aktif Üye
Iyi gunler arkadaslar. AKA SIGNUM MFT 7272M dedektoru kulanan varmi? Derinlik nasil alinir onu bilmek isterdim. Cihazda derinlik ayari yokdur. Yeni aldigim icin derinlik konusunda yardim istiyorum.

negroman

Yeni Üye
Cihaz çok güzel çok hassas point tuşunu basılı tut merkezini bulduğunda nesnenin derinlik ve ebatini ekrana verecektir

Son düzenleme:

BMW-45

Aktif Üye
Tesekkur ederim qardas. Bu point tusu hangi tus qardas orda st rv disc am bu tuslar var torpak ayari tusu var + - menyu ve proqram deyisimi tusu. Bunlardan hangisidir?

wosper

Yeni Üye
Aka signum mft alabileceğim sağlam yerler yurt dişindan alacaktim ama getiremiyoruz büyük firmalar getirebiliyor türkiyedekilerin bir çoğu çakma tutma yerleri görünüşü vs tamamen çakma ben orjinal ariyorum !

Bilen veya satan varmi acaba ?

BMW-45

Aktif Üye
Assalamu aleykum. her kesin Ramazan bayramini kutluyorum, Ben aldim Rusiyadan. poryvaev.ru bu siteye giris yap oradan ala bilirsin. bir baska akamd.ru her ikisi orjinal cihazlar satis yapiyor. reklam amacli olsun diye yazmadim, onlar rusyada ben Bakudeyim. sadece olarak yardim amacli yazdim

bermina

Aktif Üye
Assalamu aleykum. her kesin Ramazan bayramini kutluyorum, Ben aldim Rusiyadan. poryvaev.ru bu siteye giris yap oradan ala bilirsin. bir baska akamd.ru her ikisi orjinal cihazlar satis yapiyor. reklam amacli olsun diye yazmadim, onlar rusyada ben Bakudeyim. sadece olarak yardim amacli yazdim
Aleykum selam gardasim sanada iyi bayramlar

narkozz

Yeni Üye
abicim benimelimde sağlam 10 tane noktaya kadar yer var ama sağlam bir cihaz yok elimdeki yerler için insanlar birbirlerini yiyorlar yardım et bana acale cihaz lazım bu ne son iş olur nede ilk

bermina

Aktif Üye
Bu cihaz tek tek icin. Senin yerlerin isaretli mezar yerleridir tahminim.

narkozz

Yeni Üye
özelden görüşe bilsek senlen resimleri bi görmezarda var kale de tümülüsde eski yerleşim yeri ve mağaralar