Akarsu ve Dere yataklarında Altın arama..!!!

memoli199

Yeni Üye
Düzeltme

Arkadaşlar konu çok eski ben açıklık getirmek isterim. Makro golden kruzer ile hatay akıllı çay, Payas amanos dağları, Erzin içmeler kanyonu ve Hatay Kızılkaya buralardan gizli şekilde çok altın çıkarttım tavsiyemdir. Nugget altın çıkmaktadır özellikle Payas kırkhan arası eski kapatılan maden ocaklarının yanında. Ve en güzeli bir çok medeniyete ev sahipliği yapmış Hatay ve ilçelerinden Altınözü ilçesi burası bir çok medeniyete tarafından işgal edilmiş olup uzun yıllar hüküm süren medeniyetler var en son Ermeniler yaşamış onlarda bir savaş. Neticesiyle kaçmış gitmişler. İsminden de anlaşılacağı gibi Altınözü ve ben buradan çok nugget altın çıkardım. Bir gün yolunuz düşerse. Gelin deneyin.

322-400 yılları arasında yaşayan, Antakya doğumlu ünlü Romalı tarihçi Ammianus Marcellinus’un “Dünyada hiç bir kent, ne topraklarının bereketi, ne de ticaretteki zenginliği bakımından bu kenti geçemezdi. (Hatay)
selamün aleyküm . ben antakyalıyım . akıllı çaydan altın çıkardığınız oldu mu acaba. ben de bu işe merak sardım. sizden bilgi rica etsem. teşekkür ederim.

spyfrs

Moderatör
Moderatör
selamün aleyküm . ben antakyalıyım . akıllı çaydan altın çıkardığınız oldu mu acaba. ben de bu işe merak sardım. sizden bilgi rica etsem. teşekkür ederim.
antalyada Necmi Bayık var akdeniz bölgesinde aradı bulduda şimdilerde altın maden ekipmanları üretimi yapıyor ona sorarsan daha iyi olur ekipman fiyatıda alırsın.

Facebook Profili Necmi Bayık