Akrep ters U

Nihat k

Aktif Üye
Nil hanım buranın neyi yalnis pardon?

Nihat k

Aktif Üye
nacizane tavsiyemdir sayın form yöneticileri ,yüklenmek isnen video yada fotoğrafları önceden kontrol edip doğruluğunu teyit ettikten sonra form da paylaşılmasına izin verilir ise, bu ve benzeri birçok durum ile karşılaşmamış olmakla birlikte ,formumuzun ciddiyetini ve kalitesini de korumuş oluruz diye düşünüyorum saygılar...
Bu ve benzeri derken bir yalnismi var nil Hanım??

Nihat k

Aktif Üye
Burda bu sitede herkes bir birinin görüşlerine saygı duyuyor siz neden rahatsız oldunuz ?

Nil

Engellendi
Benim rahatsizligima göre birşey yok ,bu form da herkes birbirinin görüşlerine saygı duyuyor demissiniz Nihat k oyle ise neden yapılan paylaşımlarda çirkin yorumlar görüyoruz , form a yeni gelen arkadaşlar bu durumları gördüğünde olumsuz örnek teşkil eder , diye düşündüm. Madem bu sitede herkes herkesin düşüncelerine saygı duyoyor diyorsunuz ,sizden de benim dusunceme de saygı beklemek çok mu olur acaba ,saygilar,,

qoodness

Engellendi
Körlerin ulkesinde tek kral varsa oda senin şaşı bakmandir Uçmuş. Okumadan pilotmu oldun boolum. :)

Nil

Engellendi
Define hazine avı vs ,aslında bilimsel bir durumdur arkeoloji ve bilim içermektedir, kayalar işaretler benzetmeler vs vs Real in dışına cikmalar oluyor bunu dile getirince olumsuz tepkiler alınıyor , bu ve benzeri durumlar olmaması için ,foto ve video yüklenme öncesi yönetici onayına sunulsa iyi olur ,şeklindeki söyleminden rahatsız olmanıza bir anlam veremedim sy Nihat k

Nihat k

Aktif Üye
Nil hanım konuyo çevirmeyelim sız video yu ve fotoğraflamayi filitreliyelim demissiniz orda neye istinaden fotoğraflar veya video da mi bir uygunsuzluk var
Yapilan yorumları kast etseydiniz buna herkes hak verir kimse karşı çıkmaz zaten

qoodness

Engellendi
Kardesim oymalar gizli ücgen yapiyor. Gizli ucgen oldugu yerde tas yigmalar var. Bu tas yigmalara mezarlara zarar gelmesin diye disariya mujde saklanir onunda isaretleri kucuk kare oymalar ve ince oklava delikleridir. Resimi iyi incele karsi tarafta 40 cm delik var.

Nihat k

Aktif Üye
Kardesim oymalar gizli ücgen yapiyor. Gizli ucgen oldugu yerde tas yigmalar var. Bu tas yigmalara mezarlara zarar gelmesin diye disariya mujde saklanir onunda isaretleri kucuk kare oymalar ve ince oklava delikleridir. Resimi iyi incele karsi tarafta 40 cm delik var.
Ustam yer çok güzel Ama Ustalara o konuşma tarzı çok yalnis yakışmadı size

Son düzenleme:

Nil

Engellendi
Benzetme foto ve video lari kastettim konu cevirecek birsey yok .hayali benzetmeler yapiliyor onu kast ettim@Nihat k

Nihat k

Aktif Üye
Teşekkürler Nil hanım
Ustalara yapılan yorumlar nasıl yalnis ise
Isaretler de gerçek Nil hanım benzetme hayalcilik yok

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Olur böyle olur olur herkes ne görüyorsa onagöre yorumunu yazar 1 şey görmüyorsa ya yazmaz yada görmüyorum der.. Önemli olan ustaların.. bu işin piri kimselerin ne gördüğü ve yorumları dır.. Konu sahibi söylenen yorumlara ve yorumsuzluğa göre etüdü nü yapar ve neyapması gerektiğini bilir..