Alan tarama gerçek kullanici yorumlari..

cotyora52

Yeni Üye
Selamin aleykum herkese güzel bir alan tarama almak istiyorum sadece kullananlar yorum yapabilirmi rica etsem biraz araştirma yaptim doğru yorum bulamadim herkes birbirini kötüleme peşinde gerçek kullanici yorumu istiyorum..
Amaç işaretlerden belirli bi noktaya gelip alan taramayla mezari yada boslugu tespit etmek ve boslukta degerli metal olup olmadigi...piyasada exen v3 nova 716 gladiator gtr9 vs bircok cihaz var kullanip memnun olan varmi ?

Turko

Uzman
Kullanıyorum ben memnunum tabi değerli metalin üzerinde çatal burun gibi ferma atıyor fena bir şey :D

Turko

Uzman
Ustam hangi modeli kullaniyorsunuz sakıncası yoksa paylasirmisiniz
Normal üye olsam marka ve model verirdim , ya da şöyle izah edeyim cihaz a sahip olsam da olmasam da eğer bilgim var ise görmüş ve tecrübe etmiş isem normal üye olmuş olsaydım marka model yazardım lakin forum yetkilisi olduğum için marka ve model bildirmem hoş olmaz size sadece tavsiyem türk firmalarını ve yerli üretim cihaz ları tercih ediniz teknik bir sorun yaşadığınız da muhatap olacak adam bulursunuz.

antidepresan

Aktif Üye
Normal üye olsam marka ve model verirdim , ya da şöyle izah edeyim cihaz a sahip olsam da olmasam da eğer bilgim var ise görmüş ve tecrübe etmiş isem normal üye olmuş olsaydım marka model yazardım lakin forum yetkilisi olduğum için marka ve model bildirmem hoş olmaz size sadece tavsiyem türk firmalarını ve yerli üretim cihaz ları tercih ediniz teknik bir sorun yaşadığınız da muhatap olacak adam bulursunuz.
Allah c.c razı olsun küçükte olsa bi bilgi aldık dua eder dua bekleriz inşallah