Alan tarama yapacak arkadaşlara

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bu video daki adam çubuğu çubuğun sapını mıknatıs gibi kullanıp çeyrekaltını çekebilyor. Bu sahtemi yoksa gerçekmi ?

Ibrahım2

Bilgili Üye
Usta yanlış anlama ben yaptım oldu diye bı ıddam yok velevkı olsa dahi paylaşma mecburiyetin yok ben sadece altının çekim gücü olduğunu ısbata hazırım dedim sız konuyu başka yere cekdınız

Ibrahım2

Bilgili Üye
Karakolda doğru söyler mahkemede şaşar bu şarkı aklıma geldi evde altını bulur arazide şaşar bunlar

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Şöyle bir durum söz konusu normalde çekim kuvveti olmayan bir maddeyi statik, manyetik veya arklı bir güçle beslersek bu durumda o maddenin hareketsiz atomlarını hareketlendirmiş oluruz. Buda bize onu bulmamızı sağlar diye düşünüyorum.

ragıp

Uzman
Usta yanlış anlama ben yaptım oldu diye bı ıddam yok velevkı olsa dahi paylaşma mecburiyetin yok ben sadece altının çekim gücü olduğunu ısbata hazırım dedim sız konuyu başka yere cekdınız
elbette mecburiyetin yok
arkadaşlar, altının çekim gücü yok derken
siz var dediniz
bizde sadece NASIL dedik
selametle

kadirkadir

Engellendi
kardeşim sorduğunuz soru L çubuk isteminin frekansal çalışma kanunu ile ilgili alana giriyor,Şimdi çubuğunuzun kendi manyetik değer frekansını
3000 bin olarak düşünün araştırma yapacağınız araziye gitiniz o araziden bir tutam toprak aldınız aldığınız bu toprağın frekansal değeride
500 diyelim çubuğa eklediğiniz an çubuğun frekans değeri 3500 e yükselir ,arazide çubuğunuzu tutunuz .
1-) Arazide herhengi bir mineral noktasından çıkan frekans değeri 3499 ve altı ise çubuğunuz o minerali görmeyecekdir
2-) Arazide herhengi bir mineral noktasından çıkan frekans değeri 3500 ve üzeri ise çubuğunuz o arazide minerale tekrar yakalanacaktır
Saygılar.

ragıp

Uzman
@kadirkadir

Kadir ustam
kendim kullanmak için bir çubuk
hatta, çubuktan öte alan tarama yapmak niyetindeyim.
her gün, yeni bir şeyler okuyorum,
hali hazırda yapmakta olduğum, vaz geçip yeni yapmaya başladım
bir kaç yarım kalan çubuk var

yapmak istediğim çubuğu ben kendim kullanıcam
bu konudaki deneyiminiz, tecrubeniz, bilgi birikiminiz ile
bana nasıl bir çubuk önereceksiniz

isterseniz konuyu biraz daha açayım
eski dedelerden kalma bir arazimizde
dedelerin sakladığı bir para var
dedektör görmüyor, alantaramalar mineral ve
yüksek gerilimden etkileniyor
dolayısı ile duruyor

bunu anlattım, çünkü minerali minimize edilmiş
işimi görecek bir alet olsun istiyorum

selametle
allaha emanet ustam

kadirkadir

Engellendi
kardeşim her tür çalışma araştırma tabiki takdiri hak ediyor, altını yenmek için şöyle bir çalışma yapabilirsiniz altın bilindiği üzere içinde hiç bir harici elektron çarpışması bulunmayan dünyadaki tek maddedir nedenide manyetik itiş gücü onca mineralin dalğasını minicik bir altın tanesinin dalğası dahi
iterek altının içine girmesi gereken mineral dalğalarını engeliyor ve dalğaları itiyor atığı bu dalğalar mineralerin dalğasını itiyor taki ineralin öz çekirdeğine kadar ve mineralin öz çekirdeğinde doğan kendi frekans dalğalrının içindeki elektronlarla çarpışma yapıyor.çubuk elektron çarpışmasına çektiğinden minerale kitliyor,siz bunun tersini yapmaya çalışıyorsunuz mineralin dalğasını güçlendirerek altının dalğasını itmesini ve elektron çarpışmasının altının çekirdeğinde meydana gelmesini sağlamaya çalışıyorsunuz farklı bir düşünce takdire değer umarım başarılı olursunuz başarılı olursanız sonuçta
%100 olacağından emin olabilirsiniz.saygılarımla

kadirkadir

Engellendi
kardeşim BAKIR çubuk kulanmayın statikden dolayı içinde elektron dağılmaları meydana geliyor ( metal yorgunluğu ) birgün bir nokta verdiğinde u olay gerçekleşirse diğer gün başka noktaya kitleme yapar,

PİRİNÇ farklı alaşımlardan yapıldığından dolayı zincirrleme reaksiyon gösterir hiç tavsiye etmiyorum.

Piyadsada 15 tl ile 20 tl arası satılan 40 lık gümüş çubuklar mevcuttur baş kısmında YEŞİL boya vardır diğer renkleri 30 luk ve 20 likdir
bunlardan alarak kulanabilirsiniz katminyum çinko ve gümüşden oluşmakdadır metal yorgunluğunda maruz kalmıyor 50 cm halinde
hazır vaziyete satılıyor alın bükün kulanın iş de,
Çubukalr ile başlı başına minerali ipatal edebilirmisiniz bu mümkün değil özelikle gerilim hatlarının bulunduğu bir noktadaki arazilerde
mineral frekans değerleri çok yüksek olur mineralleri yeraltı kondasitörleri gibi görebilirsiniz gerilim hatlarının yaydığı elektron dalğaları
bu mineraller tarafınan beslenerek depolanır ve sürekli olarak frekansal dğere begrı bir artış gösterir örneğin mineralin daoğal kendi frekans değeri
2000 se bu 5 binlere 7 binlere kadar çıkar.buda çubuğu çekmesi için kaçınılmaz bir değerdir,sürekli elektron çekimi yaptığından dolayıda mineralin içinde sürekli bir elektron hareketliliği ( çarpışması ) olacaktır çubuğu bu cezbeder yani çeker,

Mineralin eleme yöntemi ise bir cihaz yapmanız gerekiyor ve aratacağınız özelikle altın madeninin üç dalğa frekans değerini yüklemeniz şart kardeşim
saygılar

kadirkadir

Engellendi
ustam bakın şunu artık iyi anlamalıyız çekim gücü demeyelim buna artık elektron çarpışması diyelim altın içerisinde harici elektron çarpışması olmayan tek metaldir diğer tüm madenler ve mineraler içerisinde elektron çarpışması meydana gelir ve çubuk çalışma kanunundan dolayı elektron çarpışmalarına yönelir
bu çarpışmayı altının içinde yapmayı başarırsanız çubuk altınada yönelir mineral pas toplar gibi altında çeker çubuğu ama asıl can alıcı mesele
altın içerisinde elektron çarpışmasını meydana getirmektir.

ragıp

Uzman
kardeşim BAKIR çubuk kulanmayın statikden dolayı içinde elektron dağılmaları meydana geliyor ( metal yorgunluğu ) birgün bir nokta verdiğinde u olay gerçekleşirse diğer gün başka noktaya kitleme yapar,

PİRİNÇ farklı alaşımlardan yapıldığından dolayı zincirrleme reaksiyon gösterir hiç tavsiye etmiyorum.

Piyadsada 15 tl ile 20 tl arası satılan 40 lık gümüş çubuklar mevcuttur baş kısmında YEŞİL boya vardır diğer renkleri 30 luk ve 20 likdir
bunlardan alarak kulanabilirsiniz katminyum çinko ve gümüşden oluşmakdadır metal yorgunluğunda maruz kalmıyor 50 cm halinde
hazır vaziyete satılıyor alın bükün kulanın iş de,
Çubukalr ile başlı başına minerali ipatal edebilirmisiniz bu mümkün değil özelikle gerilim hatlarının bulunduğu bir noktadaki arazilerde
mineral frekans değerleri çok yüksek olur mineralleri yeraltı kondasitörleri gibi görebilirsiniz gerilim hatlarının yaydığı elektron dalğaları
bu mineraller tarafınan beslenerek depolanır ve sürekli olarak frekansal dğere begrı bir artış gösterir örneğin mineralin daoğal kendi frekans değeri
2000 se bu 5 binlere 7 binlere kadar çıkar.buda çubuğu çekmesi için kaçınılmaz bir değerdir,sürekli elektron çekimi yaptığından dolayıda mineralin içinde sürekli bir elektron hareketliliği ( çarpışması ) olacaktır çubuğu bu cezbeder yani çeker,

Mineralin eleme yöntemi ise bir cihaz yapmanız gerekiyor ve aratacağınız özelikle altın madeninin üç dalğa frekans değerini yüklemeniz şart kardeşim
saygılar
sinüs kare üçgen dalga jeneratörü kullansak, bu mineral olayını yenebilirmiyiz sizce
veya nasıl bir şey kullanmamızı önerirsiniz ?

kadirkadir

Engellendi
şimdi kardeşim şöyle düşünün manyetik dalğa dağılımları küre gibidir özelikle üçüncü dalğa cihazınıza örneğin 50 metrelik tarama alanı verdiniz bu dairesel arama yapacağından kendinizi bir küre düşünün tam bunun ortasındasnız cihazınız her yöne 25 metre yarı çap dairesel olara 50 metre yapar arıyor yarı çap neyse derinlikde odur yani sağa sola 25 metre yer altına 25 metre ve 25 metre içersinde hiç bir mineralden testlerde etkilenmiyor ama araziye çıktığıınızda tutuyor mineale yapışıyor örneğiin bulunduğunuz nokdadan 20 metre sağınızda 1 metredeki bir minerale yapıştı bunun nedeni
şimdi bir futbol topu düşünün ortadan gesilmiş ve yeraltına doğru bu dairesel manyetik alanın siz tam ortasındasınız ve 25 metre tam bu topun ortasıdır değilmi sağa sola her bir metrede bir daire daiaralma yapıyor işde bu daralma yaptığı nokdada tarama alanı içerisinde ama dalğa yani daire dışında kalan bütün mineralleri çubuk çeker,bunun önüne geçmek için ise kare dalğayı kullanmanızı öneririm kardeşim bu dalğa sayesinde hiç bir mineral yapısı daire dışına çıkamayacaktır daire dışında kalan bölgedeki minerallede kapsama alanı dışında kalacağından cihazın çubuğunuz minerale yakalanmayacaktır.jenaratörün etkili olabilmesi içinde cihazınıızn mutlak suretler 3 dalğalı ( frekanslı olmasına özen gösterin.aksi takdirde cihazın kaçıracağı 2 dalğa minerale pasa çarptımı çubuk hata vermeye devam edecektir.