Alan tarama yapacak arkadaşlara

ragıp

Uzman
şimdi şöyle kardeşim iki cihaz vardır biri ses dalgası atar ikincisi elektirik ama bunlar piyasada satılması kesinlikle yasak cihazlardır
ve çok pahalı malzemelerdir altın medenlerinin kulandığı örnek olarak verirsek ses veya elektrik bu yerin binlerce metre altına kadar
inen sinyal gönderir çarptığı dalğalar dijital ortamda ( ekranda gözükür ) burda çalışmaya kayda değer bir görüntü alınırsa o bölgeye sondaj vurulur
sondaj çubuğu ile numune alınır teste rapora tabi tutulur dediğim gibi kayda değer miktarda ve saflıkta malzeme varsa şirket çalışmayı başlatır
kastettiğiniz
resivite, DES (Düşey elektrik Sontajı)

Ibrahım2

Bilgili Üye
altının çekim gücü demeyelim de altının içinde çok basit bir elektron çarpışması
yaptırabiliriz
1 elektron akışı yüzeyden yeraltına doğru gider dünyamızın çekirdeğine doğru
burda çok basit bir testle bu çekim olayını anlaya bilirsiniz kardeşim masa üzerine siğara paketi koyun
üzerine 1 altın hemen 1 karış solunda herhangi bir paslı demir veya mineral taş parçası koyun ( masa üzerine )
sağ elinize bir çubuk alın altına değdirip çekin çubuğun direk siğara paketi üzerinde duran altına değil 2 cm daha alçakta olan minerale veya pasa
vurduğunu göreceksiniz
şimdi yerd eğiştirin altını masanın üzerine pası minerali siğara paketinin üzerine koyun tekrar altına değdirip çekin bu sefer
direk altın madenine yapıştığını göreceksiniz nedeni elektron akışı ve çubuğun ikinci çalışma prensibi olan 1 elektron demiştik
2 de derinliktir ( elektron akışı ) çarpışmayı mineralden alıp altının içinde gerçekleştiriyoruz olay bu.saygılar
Usta ben anlatamdım galiba sız hala pas dıyosunuz demir dıyosunuz ben diyorum ki hurdalıkda çeyreği bulurum diyorum madem bu kadar bilimsel açıklama yapıyorsunuz açıklayın bana o kadar metalin içinde envayı çeşit metal var koskoca Hurdalık bu hepsinin içinden iki gramlık çeyreği nasıl buluyorum

ragıp

Uzman
Usta ben anlatamdım galiba sız hala pas dıyosunuz demir dıyosunuz ben diyorum ki hurdalıkda çeyreği bulurum diyorum madem bu kadar bilimsel açıklama yapıyorsunuz açıklayın bana o kadar metalin içinde envayı çeşit metal var koskoca Hurdalık bu hepsinin içinden iki gramlık çeyreği nasıl buluyorum
ustam,
sizinde kendinize has bir sisteminiz olduğu aşikar
lakin ben henüz
sizin sisteminize akıl erdiremedim :)
@kadirkadir
ustamın sistemini ucundan azcıcık kaptım
mantığıma yattı

iddalısınız, emeğiniz var elbette saygı duyarım, veya duyarız
lakin sisteminiz hakkında tiyo verirseniz
bütün site sakinleri mutlu olacaktır

selametle

Ibrahım2

Bilgili Üye
ustam,
sizinde kendinize has bir sisteminiz olduğu aşikar
lakin ben henüz
sizin sisteminize akıl erdiremedim :)
@kadirkadir
ustamın sistemini ucundan azcıcık kaptım
mantığıma yattı

iddalısınız, emeğiniz var elbette saygı duyarım, veya duyarız
lakin sisteminiz hakkında tiyo verirseniz
bütün site sakinleri mutlu olacaktır

selametle
Yok usta veremem kimse yanlış anlamasın Rabbena hep bana demiyorum paylaşmak istemiyorum dayanamadım yazdım her görüşe saygım vardır kanıtlama mecburiyetinde değilim çok şükür buldum şimdi meyve yeme zamanı ekip lazım bana güvenilir ekip mezarlar falan uğraşacak zaman yok. Direk gömü lazım

ragıp

Uzman
Yok usta veremem kimse yanlış anlamasın Rabbena hep bana demiyorum paylaşmak istemiyorum dayanamadım yazdım her görüşe saygım vardır kanıtlama mecburiyetinde değilim çok şükür buldum şimdi meyve yeme zamanı ekip lazım bana güvenilir ekip mezarlar falan uğraşacak zaman yok. Direk gömü lazım

hakkın var ustam
emeğe her daim saygımız var

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
İbrahim kardeşim burası insanların bilgilerini paylaştığı bir konu ve siz ben yapıyorum ama kendi bilgimi kendime saklarım diyorsunuz. Bence bu konuya da dahil olmamanız gerekirdi. Bilginiz size özelse konusu dahi açmamalıydınız. Ben bu söyleminizi direkt yanlış anlıyorum e bunda pazarlama ile alakalı olduğunu düşünüyorum.

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
kadirkadir ustam şimdi ben frekans basacağım cihazın siparişini verdim az çok frekanslarda belli. Fakat şimdi frekansı basarken genliğini (AMPL) ve Çıkış gücünü (OFFS) ne yapmak gerekir ? Bunlar hakkında hiçbir bilgi bulumadım ?

Ben kendi yapacağım sistem için aşağıdaki sinyal jeneratörlerinin siparişini verdim. Çubukları henüz yapmadım cihazlar gelince yapacağım. Sizinde düşüncenizi almak isterim. Nede olsa akıl akıldan üstündür.

Elimdeki çubuklara bunu kullanacağım.
Ekli dosyayı görüntüle 143786

Toprağada bununla sinyal göndermeyi düşünüyorum.
Ekli dosyayı görüntüle 143787

kadirkadir

Engellendi
@kadirkadir ustam şimdi ben frekans basacağım cihazın siparişini verdim az çok frekanslarda belli. Fakat şimdi frekansı basarken genliğini (AMPL) ve Çıkış gücünü (OFFS) ne yapmak gerekir ? Bunlar hakkında hiçbir bilgi bulumadım ?

Ben kendi yapacağım sistem için aşağıdaki sinyal jeneratörlerinin siparişini verdim. Çubukları henüz yapmadım cihazlar gelince yapacağım. Sizinde düşüncenizi almak isterim. Nede olsa akıl akıldan üstündür.

Ekli dosyayı görüntüle 143787[
kardeşim bu cihaz ile 3 farklı sinyal gönderme imkanı var mı toprağa ??

Ibrahım2

Bilgili Üye
İbrahim kardeşim burası insanların bilgilerini paylaştığı bir konu ve siz ben yapıyorum ama kendi bilgimi kendime saklarım diyorsunuz. Bence bu konuya da dahil olmamanız gerekirdi. Bilginiz size özelse konusu dahi açmamalıydınız. Ben bu söyleminizi direkt yanlış anlıyorum e bunda pazarlama ile alakalı olduğunu düşünüyorum.
Ben pazarlayacak olsam direk söylerim zaten bunun sizden duymak beni kırdı benim çubukların pazarlayacak gibi bir lüksü yok çünkü piyasada bulunmuyo madeni zor o yüzden rahat olun

kadirkadir

Engellendi
çok basit hurdalıkta veya ev içerinde saklanan altınlar binaların temelerinde bulunan demirin kolonlardaki
demiirler ile bağlantısı olduğundan frekans dağılmasına maruz kalıyor çubuk etkilenmiyor ,ve hurdalıkta bulunan
paslı demirleri paslı obje olarak alğılamayın frekansal çekim güçleri olmaz ama arazide minicik bir çivi başı
10-15 cm de gömülü olsun o hurdalıktaki demirlerin topladığı manyetigin 100 mislini toplar yani yeraltı kondasitörü gibi düşünün ,beni yanlışta alamayın lütfen nedeninide açıklıyorumki çok daha başarılı çalışmalar yapabilesiniz diye ama çevrenizde sizin çubuk tutuğunuz çubuğun kapsama alanı örnek 100 metre daireselmi
eyer 90 metre ielerinizde bir yapı bina varsa boyunuzu aştımı bitti orda frekansal dağılma olur altını nereye saklarsanız saklayın bulursunuz arazide bu çok farklıdır kırılma olmaz çünkü.saygılar

kadirkadir

Engellendi
Altının çekim gücü yoksa ben nasıl altını buluyorum anlamıyorum eğer öyle bı teori varsa ben bu tezi yıkdım desene
ah kardeşim ahh çekim gücü diye bakma diyorum ben elektron hareketi olarak bak elektron nerde çarpışırsa çubuk ona hareket eder
benimkis teori değil ben torilerle iş yapmam %100 bilgidir %100 BİLGİLERDE yıkılamaz

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@kadirkadir ustam şimdi ben frekans basacağım cihazın siparişini verdim az çok frekanslarda belli. Fakat şimdi frekansı basarken genliğini (AMPL) ve Çıkış gücünü (OFFS) ne yapmak gerekir ? Bunlar hakkında hiçbir bilgi bulumadım ?

Ekli dosyayı görüntüle 143787[
kardeşim bu cihaz ile 3 farklı sinyal gönderme imkanı var mı toprağa ??
Ustam toprak için kullanacağım cihazın özellikleri aşağıdaki resimde mecut.
Ekli dosyayı görüntüle 143791
Ekli dosyayı görüntüle 143792
Ekli dosyayı görüntüle 143793

El cihazı için kullanacağım GK101 model cihazın özelliklerini de aşağıya ekledim.
Ekli dosyayı görüntüle 143794