Alan taramalar hakkında bilgi benden olsun :)

kadirkadir

Engellendi

https://www.youtube.com/watch?v=LwyfZNQvAmI

https://www.youtube.com/watch?v=fRPTPJRvhH4

Arkadaşlar yaklaşık 10 yıldır yeraltı madenleri ve mineralleri üzerine araştırma yapmktayım
edindiğim bilgileride zaman zaman yazılı sunum olarak bu iş ile uğraşan arkadaşlara
paylaşımda bulunuyorum umarım sizlerinde işinize yarar... Saygılarımla

NOT:TOPLAM 6 VİDEOM BULUNMAKTADIR
arkadaşlar bu arda paylaşımda olduğum bilgiler benden kafasına yatan inanır yatmayan ise yatığına inanır

Son düzenleme:

kadirkadir

Engellendi
Kardeşim sadece altın gümüş 1500 tl civarı ama bronz bakır veya boşluk da eklenirse 2000 bin 2500 tl yi buluyor

tncysmn

Aktif Üye
Kardeşim sadece altın gümüş 1500 tl civarı ama bronz bakır veya boşluk da eklenirse 2000 bin 2500 tl yi buluyor
etmeyin allah aşkına madem buluyo niye bulup keyfine bakmıyosun.
hadi diyelim amme hizmeti olsun diyosun 2500 tl nedir ya kaç paralık şey o. Burası alet edevat satma yeri değil. Sabahtan beri seni takip ediyorum işin ucunun buraya çıkacagı belli.
30000 bin liraya minelab alıyosun da o bile demir bi yana diğerleri bi yana ayırıyo. Senin şu basit devren mi bulacak. Madem bu kadar kolay o kadar teknoloji devi firmalar sen kadar mı anlamıyo.

kadirkadir

Engellendi
ah be kardeşim millet kendi alantaramasını yapsın diye bilgide veriyorum bedavaya ki inanan bilgiyi alır kulanır inanmayan inandığına devam eder
madem minelap alıyorusun git al tek tek cilik yapmak istiyorsan ,birazda kanunları araştır kanunlar senin teknoloji devi dediğin devlere define bulmaları
için izin veriyormu piyasaya süremezler öyle cihazı teknoloji devleride TSE damğasını almak için belirlenen kuralara uymak zorunda yoksa piyasaya öyle kafana göre cihaz çıkart sat yok.önce araştır güzel kardeşim tamam

palaks

Aktif Üye
hem alan taramalar çubuklar altını bulmaz diyosun hemde altın gümüş bulan cihaz yaptım diyosun bu ne perhiz bu ne lahana turşusu:20:

tncysmn

Aktif Üye
ah be kardeşim millet kendi alantaramasını yapsın diye bilgide veriyorum bedavaya ki inanan bilgiyi alır kulanır inanmayan inandığına devam eder
madem minelap alıyorusun git al tek tek cilik yapmak istiyorsan ,birazda kanunları araştır kanunlar senin teknoloji devi dediğin devlere define bulmaları
için izin veriyormu piyasaya süremezler öyle cihazı teknoloji devleride TSE damğasını almak için belirlenen kuralara uymak zorunda yoksa piyasaya öyle kafana göre cihaz çıkart sat yok.önce araştır güzel kardeşim tamam
Diyosun ki devlet malı bulacak makinayı yaptırmıyo buna izin vermiyo basit makinaları yaptırıyo_O zaman sen yüzyılın mucidisin sen bir harikasın sayende artık herkes zengin olacak yıllardır toprakta duran şeyler günyüzüne çıkacak. Aman dikkat et devlet baba seni farketmesin

kadirkadir

Engellendi
kardeşim dikkat edersen başlı başına çubuklar bulmaz diyorum insanlara şu çubuğu al da araziye çık daha iyi verim alırsın demiyorum
çünkü alınamaz insanlara bir umut daha vermekten öteye geçmez bu tür tavsiyeler,benim işim zaten yeraltı madenlerinin ve minerallerinin manyetik dağılımıdır çubuk neden minerale kaçar pasa kaçar arazide doğal manyetik dağılım yılarca bunların üzerinde versiel çalışıyorum tarzanca yan deneme yanılma yönetemi ile değil artık bırakda 10 yılın sonunda bende bir makina yapayım,ben yine tekrarlıyorum arazide altın varsa bile 3 dalğğalı cihazın yoksa sen o altını unut gitsin 50 metre yanına yaklaşamazsın tamam güzel kardeşim.:3:

kadirkadir

Engellendi
kardeşim sana dedimki araştır,halan tahmini konuşuyorsun bilinçli değil ,anlaman bakımında şöyle izah edeyim alan taramalar doğanın manyetik dalğalarının barındırdığı bilimde ( hayalet elktronlar ) olarak geçen elktornların çarpışmalarına dayalı çalışır ve dünyamızın eriyik çekirdeğinin çekim gücüne çalışır çubuk hiç bir zaman madene minerale yönelmez aksine maden ve mineral çubuğu kendine çeker.
manyetik dalğaların beslediği bu elktronlar depolanarak hiç bir veri elde edilemez devlet babada bunu biliyor,alan taramalara ses çıkartmıyor
başlıklı dedektörler ise elektronik devresel tepkime verdiğinden devlet buna sınırlama getiriyor örnek 50 cm diyor o firma 60 cm lik makina yapsın
maliye tepesine öyle bir çeker ki o firma birdaha belini doğrultamaz.
EN BASİT ÖRNEK : 24 AYAR ALTIN VARDIR KÜLÇE HER KUYUMCUDA SATILIR SAF ALTIN OLARAK GEÇE AMA SAF DEĞİLDİR
995.0 EN BABASI 999.0 dır yani içlerinde binde 5 ve binde 1 oranında karbon vardır ben baba yiğidim diyen altın firması çıkartsında
1000 lik altın satsın maliye tepesine çöküyor 0.1 lik altın için bile 10 misli verği alıyor araştır biraz kardeşim arkasına 1000 yazan hiç bir altın bulamazsın

ben %100 lük cihaz üretmeyi başardım demedim hiç bir zaman cihazın halan %4 hata payı var ve ben makina verdiğim her kezede bunu söylüyorum
bilgim eksikmi makina yapmak için fazlasıyla var fakat iş burdada bitmiyor bilgiyi makinay en doğru şekilde nasıl işleye biliriz asıl sorun burda
tabiri caizse taşı gediğine oturmak. yoksa verdiğim makina ile mezar bulan sikke toplayan arkadaşların videoları var birgün mail at bana sana
göndereyim izle.ve bu arkadaşlar beni tanımazlar bile benim makinaları ankarada bulunan bir arkadaş satar tamamı güzel kardeşim,

kadirkadir

Engellendi
ben devre satmıyormu ki :3: güzel kardeşim bilgi satıyorum piyasada görsel bakımdan pc li felan cihazlar var sen bence onlara yönel hani böyle gösterişli olurlar sen onlara bak .ayrıca ben toptan 2000 tl den veriyorum cihazları satan arkadaşda 3500 tl den veriyor.
ama bir çok ilimizdende ziyaretime gelen arkadaşlar oldu yerii geldi bu arkadaşlara kulandığım kendi makinamı hediye ettim. tamam kardeşim
herşey para değil yer geldimi elimden gelenide yapıyorum yardımcı oluyorum yani.neyse sana kendi makinanız ile bol şanslar diliyorum

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Adam onca bilgi vermiş paylaşmış ama engelli gözüküyordu bi anlam veremiyodum ama yemiştir bi halt diyodum :D takı bu konuya denk gelene kadar. Şimdi anlaşıldı neden şutlandığı :D ulan hiçbi çubuk Altını bulamaz diyip 2.000 tl altın bulan çubuk satmakta nedir