Albay ve Emniyet Müdürü dahil 14 kişilik ekibe baskın

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Haberin özeti: İçinde albay ve emniyet müdürü dahil,üst düzey kişilerinde bulunduğu 14 kişilik ekip,arazi sahibinin jandarmaya şikayeti sonucu yakalandı.

Arazi sahibi:Bana haber vermeden arazimi kazdılar.Bende jandarmaya şikayet ettim.(Ekip ayıp etmiş.Arazi sahibiyle anlaşabilirlerdi)

Arazi sahibine ispiyoncu diyecekler bir an kendini onun yerine koysun.Birileri gelip senin arazinin altını üstüne getirecek,birde dalga geçer gibi bizi Ankaradan gönderdiler diyecek,sende tamam eyvallah işinize devam edin diyeceksin.

The Thing

C*
Süper Moderatör
İki tır dolusu malzeme ve iş makineleri, Ne oluyor orada LoL! :D
Şampiyonlar ligine ön elemeden veda etmişler :D

İki TIR dolu malzeme malzememi gömecekler acaba???
Bir TIR bir dozer Anladım da ikincisi ne iş??

Doğuda bir gurubun silahlarını gömen ve batıda bir gurubun 2 ton altınını gömen yetliki birliklerede doğa şahit oldu... Bu ülkede kanunlar hem çok katı hem kanunları kendi işine geldiği gibi ip gibi çekiyor....
Allaha şükür...

Arazi sahibinin suçu yok bence , bu ispiyon falanda değil , kusura bakmasinlar , benim arazim olsa bende şikayet ederim arkadaş , adam gibi gelip anlaşmak konuşmak varken dalavere yapmak hoş değil , milletin aklı gidiyor hisse çoğalacak diye , yahu zaten 7 kişisiniz 8 e bölünse ne olacak yani aç mı kalacaksınız anlamadım ki

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
kimse ceza almaz merak etmeyin
hadi şimdi herkes dağılsın evine bakiimm

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Devletin adını kullanan seyyar tetikçiler sizi alınmış olmanız enteresan.. Bi bitmediniz, milletin ocağına incir ağacı dikmeye devam ediyorsunuz... Bi kaçınızı daha üst birimlere ismen verdim, ama malesef iti ite şikayet etmiş gibi oldum....

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Devletin adını kullanan seyyar tetikçiler sizi alınmış olmanız enteresan.. Bi bitmediniz, milletin ocağına incir ağacı dikmeye devam ediyorsunuz... Bi kaçınızı daha üst birimlere ismen verdim, ama malesef iti ite şikayet etmiş gibi oldum....
Ilk gun haberi paylasip biraysonada valiligin gorevliler ve olay hakkindaki duzeltme yazisini yayinlamistim.adamlar gecen ay takipsizlikle salindi sorusturma yemediler.2 sene oncede ayni mekanda calisma olmustu...kimse binmeyecegi essegin onune ot koymaz..bu ornekteki gibi devlet imkanlarini kullanan resmi gorevli cok var hangi birinin olayini anlatalim antalyadaki kulce altin konusunuda uzman cavus bizzat il jandarmaya gidip ispitlemusti sona alci oldu her obje