Alet, cihazi olanlar beraber bakalim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tenkit

Bilgili Üye
Eski medeniyetlere misafirlik yapmiş yerde çeşitli işaretler ve emareler mevcut. Bu iste profosyenellerle tespit yapip ,izinli kazi yapabiliriz

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Eski medeniyetlere misafirlik yapmiş yerde çeşitli işaretler ve emareler mevcut. Bu iste profosyenellerle tespit yapip ,izinli kazi yapabiliriz
İzinli kazı yapma planını düşünüp burdan makinası olan adam aramak biraz tuaf bence .Tespit burdan aktarılan bilgi ve yüklenen resimler le belki ama kazı olayına gelince iş değişir .İzinli kazı ,olur sizinli kazı :)

Tenkit

Bilgili Üye
Henuz yeni uye oldum. Fotoğraf olarak şuan elimde yok, ama doğup buyudugumuz yerlerdeki o zanlar farkinda olmadiginiz şimdi ustalrim yorumlarini takip ettikçe anlamlandirdigim emareler.

Tenkit

Bilgili Üye
Yasal yollari takip etmek her zaman ilk onceliğim olur. Izinli kazi ve tespit icin bu iste profosyenel olanlarla bir ortaklik dusunulebilir

kazama

Henuz yeni uye oldum. Fotoğraf olarak şuan elimde yok, ama doğup buyudugumuz yerlerdeki o zanlar farkinda olmadiginiz şimdi ustalrim yorumlarini takip ettikçe anlamlandirdigim emareler.
Hoş geldin. Burda oyle alım satım veya işçi bulma , makina ayarlama , yer satma veya sahte işaretler olunca arkadaslar ve site kuralı gereği bence de güzel yerinde haklı bir kural o yüzden iş değişiyor . Diğer türlü resimleri olmuş olsa , yada en azından kağıda çizip atsan bile türlü beyin fırtınaları ve tecrübe sahibi kişiler elinden geleni yapmak için katılım sağlarlar .

kazama

Yasal yollari takip etmek her zaman ilk onceliğim olur. Izinli kazi ve tespit icin bu iste profosyenel olanlarla bir ortaklik dusunulebilir
Güzel düşünce ama ,diyelim biri çıktı bende makina var hadi gelelim dedi .Beraber gittiniz kazı da izinli tamam . Malı da buldıunuz varsayalım , burdan gelen kişiye hadi eyvallah yapılmayacağı ne malum ? Yada kazı ücretlerini siz karşılıyonuz karsı tarafın durumu yok bu yüzden malı bulunca hadi kardesim bir kurus vermeden seni mala ortak mı edecem '' de olabilir . Yada gelen kişi kim ? Böyle bir zamanda ve devirde baba oğluna yapacaksa bi güzellik onuda aklımda diye yapıyor ..

Tenkit

Bilgili Üye
Fotograflari atip fikir almam tabiki ilk etapta daha mantikli. Fakat memleketten uzaktayiz ancak yaz tatilinde fotograflandirma firsatim olabilir. O zaman gelen yorumlara gore bir çikarimda bulunmak daha faydali olur gibi

mayhem

Co Admin
Co Admin
@Tenkit hoşgeldin sitede ortak yada cihaz gibi yardım hizmetleri yok siz resimleri buraya yeni bir konu açarak ekleyin gereken bilgiyi yere ortak olmadan arkadaşlar gerekli bilgiyi verirler size. uygunsuz bir konu açıldığı için kapatılmıştır bu konu bilginiz olsun iyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...