Ali bey değirmeni denilen yer ve sarı göl

paytoncu

Aktif Üye
bence şuna bir kaç fotoğraf atıp ustaların ilgisini çekmelisin. bu sitede kuru laf yapan çok insan var fotoğraf isteyince hepsi susuyor. sen kendini kanıtlaki ustalar sana el atsın bak o zaman yardımcı olurlar
Ben resim atamam atarsam bölgeye adım atamam sizler bu işi harbi şaka sanıyorsunuz. Ben konumumda diyorum siz ne sorarsanız cevap alamazsanız ozaman tekrar soru sormazsınız isterseniz alanda bulunan hesapları işaret olarak şu şunun neresinde bu bunun neresinde diye sorsunlar eğer bilemezsem cevapta vermesinler. Bukadar netim..

paytoncu

Aktif Üye
bence şuna bir kaç fotoğraf atıp ustaların ilgisini çekmelisin. bu sitede kuru laf yapan çok insan var fotoğraf isteyince hepsi susuyor. sen kendini kanıtlaki ustalar sana el atsın bak o zaman yardımcı olurlar
Tek birtane resim koyarım oda şelaledeki kapağı. Lakin başka resim koyamam kimse kusuruma bakmasın lütfen...

bartini

la havle vela kuvvete illa billahil aliyl azim
Moderatör
koy bakalım usta

bartini

Moderatör
foto büyümüyo belli olmuyoki

bartini

Moderatör
o zaman kolay gelsin kardeşim sana,allah hayırlı uğurlu etsin inşallah başlarsın artık bi yerden nasıl olsa nokta çok elinde

danqerioustyle

Yeni Üye
Ben öncesinden de söyledim yine söylüyorum c
Volçan falan filan anlamam ben eşkıya belgelerinde mesela sarı göl bölgesi burda kuşların su içtiği yeri boş verin etrafında basit para nerde var bunu bilen varsa buyursun. Belgelerde topal ayılardan bahsedilir tamam biri topal diğeri def çalan vesaireler paralar nerde basit olanlarından bahsediyorum. Ana mallarında sıkıntı yok duruyor lakin bana basit paralarından lazım. Gayri resmi kazıyıda yapmam kimse kusuruma bakmasın. Varsa bilen buyursun yazsın ben bir bakayım dedikleri tutuyorsa eyvallah tutmuyorsa belgeler sahte der geçerim bukadar netim.
sana şunu söyleyim bir topal ayı sola bakar bir oynatıcı sağa burası horasan ile kkaplı kayadır mal nerede söyle bakalım ? konum kapalı mağara üstü