Alınmaması gerek DEDEKTÖR - MANYETOMETRE

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Manyetometre adlı dedektörden kesinlikle uzak durulması gerektiğini belirtmek isterim. Çok basit ve adi bir firmanın dedektörüdür.

:137::9: KESİNLİKLE Bu saçma ve adi DEDEKTÖRÜ ALMAYINIZ. :137::313::136:

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Sistem çöp diyorsun yani ustam. Bi kaç firma var satıcı hangisi dandik demiycem ? muhtemelen al birini vur ötekine

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Bunlar kadar basit bir reklamcılar yoktur. Adamlar bizlerin hatta senin bile ismini kopyalayıp reklam yapacak kadar basit bir çakmacılardır. Bunlar sahtekarlar, dolandırıcılar ve böyle insanlara güvenilmez. Bu yüzden böylelerinin ifşa edilmesi gerekmektedir.
busiteye gelen tum taklacilara geregini yapmakla mukellefiz....buyursunlar hunerlerini en iyi baglamlarini ceksinler

Koray Kor

Admin
Administrator
Merhaba,

yeni bir ürün varsa bunu tarafımıza bildirmeleri halinde tanıtım konusu açabiliriz. spam türü reklamlarla hedefe ulaşmak gerçekten çok yanlış. biz define sohbeti olarak demokrasi ne gerektiriyorsa yapmaya hazırız, burada önemli olan kullanıcılara doğru bilgiler vermek, bizim amacımız her zaman budur.

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Çok teşekkür ediyorum dadas_25 bilgilendirmen için, herkes bildiği doğru ve gerçeği söylerse hiç bir kardeşimiz, ağabeyimiz, mağduriyet yaşamaz.

Kamhi Leonard

PiSaGoR
busiteye gelen tum taklacilara geregini yapmakla mukellefiz....buyursunlar hunerlerini en iyi baglamlarini ceksinler
Taklacilar bir kişinin yokluğunda özellikle burda cirit atıyorlar bu kişide şüphesiz kaan5557
Kendisi onlaine olmadığı sürece onlara yetişecek bir başına çok nadir kişiler var
Doğruya doğru kim ne derse desin...
Ama kendiside ne yazıkki banli ve tamamen soğudu sohbetten gözünüz aydın....

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Taklacilar bir kişinin yokluğunda özellikle burda cirit atıyorlar bu kişide şüphesiz kaan5557
Kendisi onlaine olmadığı sürece onlara yetişecek bir başına çok nadir kişiler var
Doğruya doğru kim ne derse desin...
Ama kendiside ne yazıkki banli ve tamamen soğudu sohbetten gözünüz aydın....
Bak buna bende katılıyorum . İşinin Ordinaryüsü idi.

Son düzenleme:

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Merhaba,

yeni bir ürün varsa bunu tarafımıza bildirmeleri halinde tanıtım konusu açabiliriz. spam türü reklamlarla hedefe ulaşmak gerçekten çok yanlış. biz define sohbeti olarak demokrasi ne gerektiriyorsa yapmaya hazırız, burada önemli olan kullanıcılara doğru bilgiler vermek, bizim amacımız her zaman budur.
Merhaba koray başkan...
Geçenlerde biri bir yerde yazmış bu sitede
Yazdigi aynen suydu ....
bu site avrupa şirketleriyle anlaşmalı
Insanları duduklemek için her türlü ille gali kullanıyorlar bunu yazanda @N@RKOZ
şimdi burda adaletten bahsediliyor
Ama zamnında ve halen süre gelen cihaz çubuk vb. Çalışma adevatlarinda acılan paylaşımlar direkt olarak kaldırılıp banlamıyor
Anlaşmalı firmaların haricinde paylaşım ve tanıtım yapılmasına musade edilmiyor

Reklama sonuna kadar karşıyım
Ama herkes sizinde msjinizda belirttiğiniz gibi burası özgür ve adaletlice
Tüm cihazlar hakkında paylaşım ve yorum yapılmalı ve üyeler bu doğrultuda rahatca seçimini yapmalı düşüncesindeyim
Bunun için ek bir kategori açılsa
Çok daha isabetli olur
Paylaşım aralarında bu muhabet te böylece yerini bulmuş olur ...
Şahsi fikrim hayırlı akşamlar...

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
tez calismasi bolum 1....

Resitive cihaz olayında bir teknik dergide yayınlanan epe var..zamanında yapıp çalıştırdığım basit ama kullanışlı bir cihaz tek derdi yere çubuk çakmak..

Gradio meterlerin kullanımı kolay fakat resitive cihazlar gibi bunlar yer altındaki anomaliyi algılamak için kullanılıyor..

Mezar tümüslüs vs gbi şeylerin tespiti için kullanılır..

Zaten yapılan en büyük yanlış şu.

Piyasadan 1 tane makine alıp ki genellikle tek makinedir bunlar küp küp altın bulma derdinde insanlar..

Her cihazı her işte kullanamazsınız..tornavida ile somun sökmeye çalışmak gibi birşey bu..

Tabi bunlardan bahsedilmediği sürece ortada dolancılar da cirit atıyor..

Çubuklu cihazlar mevzusu alan taramalar vs çok garip mevzular ve insanlar da buna inanıyor malesef..

Şuana kadar yaptığım en güzel cihazlardan biri jeo felez joo felez diye de geçiyor iranlıların yaptığı 300 kez aç kapa yapılan demo kodlu cihaz..gayet iyi bir alet..

Ben bu aralar su altı çalışan pi sistem makinelere merak saldım..

Tek tek için pirate dedikleri basit 555 li dedektör hoşuma gitti.

Clone pi ledli olanından ve clone pi den pcb yaptırdım 10ar adet gelince dizmeye başlıyacağım..

Ayrıca surf pi dye bir makinede var oda gayet güzel..

Tavsiyelerim bu kadar..ama şunu tekrar etmek isterim..dedektör olayında tek bir makine ile ihtiyaç gçrmeye çalışmayın..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...