allahın laneti onların üzerine olsun

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ve nâdâ ashâbul cenneti ashâben nâri en kad vecednâ mâ vâadenâ rabbunâ hakkâ(hakkan) fe hel vecedtum mâ vaade rabbukum hakkâ(hakkan) kâlû neam, fe ezzene muezzinun beynehum en lâ'netullâhi alâz zâlimîn(zâlimîne).​
Ve cennet ehli, ateş (cehennem) ehline seslendi. “Biz, Rabbimizin bize vaadettiğini hak olarak bulduk. Siz de, Rabbimizin size vaadettiğini hak olarak buldunuz mu?” “Evet” dediler. O zaman onların arasından bir müezzin (münadi, seslenme görevi olan kişi) seslendi: “Allah’ın lâneti zalimlerin üzerine olsun.”araf 44

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kayseri'de yaşanan hain saldırıda şehit olan vatandaşlarımıza Allah rahmetiyle muamele eylesin!
Yakınlarının ve milletimizin başı sağolsun! Yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar versin.
Teröre lanet olsun!
Allah zalimleri perişan eylesin!

SLayer

Bilgili Üye
Allah şu PKK ibnelerini kahretsin inşallah küfür edesim geliyo ortama ayıp olur diye zor tutuyorum pkk kadar gerizekalı ahmak örgüt var mıdır acaba o kendini feda eden şerefsiz neyin uğruna gebrrtiriyo kendini aklım almıyor valla

PiSaGoR

Engellendi
milletçe bir kez daha başımız sağolsun
Allah,ın gazabı ve laneti bu hain saldırıda eli ayağı parmağı olan herkesın üzerine olsun
yakınlarına sabır dilerim... :(

Wazgecilmez

Aktif Üye
Rabbim ailelerine sabır versin,,,
Doğu,da operasyondan gelmişler çarşı iznine gidiyorlarken belediye otobüsü, ne binmişler fakülte durağından sonra bir araç yaklaşıp patlatmış kendini haysiyetsiz, şerefsiz, ler Siz ancak silahsız bir askere cesaret edersiniz zaten size söylenecek çok şey var ama edep el vermiyor..
2 araç daha var diyorlar şu an herkez meydanda toplandı, araç trafiğine kapatıldı yollar.. İnsallah tez zamanda yakalanırlar..

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Hep nalet ediyoruz, şimdiki gibi ! Ama biran önce silkinip uyanmakta fayda var! Başımız sağ olsun!

Oturdugumuz masadan bel bagladıgımız Avrupadan uzak kalmaz sırtımızı hala onlara dönmeye devam edersek hep haince vuracaklar!

Terörü besleyen belli! Avrupa olduğu sürece bitmez! Biri gider biri gelir!

Biz maşası olduk orta Doğu yandı!

Hala uykudayız!

Ve büyük oyunların içinde!

Türkün Turkten başka dostu olamaz

Kürdü Türkü Çerkez dadaşı Avşarı Lazı Kardesligimizi üç beş çakal bozamadı bozamayacak!

Bizim üzerimizde bu oyunlara Kendi Meclisimiz dur demedigi sürece, kandırılmaya devam edeceğiz!

Son düzenleme:

Ibrahım2

Bilgili Üye
Bir kayserili olarak lanetlıyorum söylenecek kelime bulamıyorum