Alma ilimi nedir

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
ustalarım.. alma ilimi... senin mekanına gideriz bilumum doğaüstü tehlikeleri sayar seni caydırırız. Korkuturuz.sende zahmetimizi. ödeyip.. O mekandan ayrılırsın sona merakından Bi gidiyim bakiyim dersin.. Bide ne göresin senin mekan deşilmiş. malı alınmış üflenmiş.... Sona çok afedersin tabirimi yanlış anlamayın. ama Far yemiş davşan gibi kalakalırsın.... İşte o ilim... Bu ilim.. Beni maruz görün..biz ona halk arasında güvercin taklası diyoz...//Dip not= o. Alma. ilimiyle. Trilyonluk. höyük. tümülüs. Bazilika. kaya mezarı.. Gibi yerlerde çalışan.. orkeolg. Prof. Ve sponsorlara...desinler bakalım bu ilimi. Bakalım kimliği geri nekadar sürede alabiliyorlar... Yapmayın abi bu umut tacirliğini. Hepimizin emeğine zamanına yazık

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
ustalarım.. alma ilimi... senin mekanına gideriz bilumum doğaüstü tehlikeleri sayar seni caydırırız. Korkuturuz.sende zahmetimizi. ödeyip.. O mekandan ayrılırsın sona merakından Bi gidiyim bakiyim dersin.. Bide ne göresin senin mekan deşilmiş. malı alınmış üflenmiş.... Sona çok afedersin tabirimi yanlış anlamayın. ama Far yemiş davşan gibi kalakalırsın.... İşte o ilim... Bu ilim.. Beni maruz görün..biz ona halk arasında güvercin taklası diyoz...//Dip not= o. Alma. ilimiyle. Trilyonluk. höyük. tümülüs. Bazilika. kaya mezarı.. Gibi yerlerde çalışan.. orkeolg. Prof. Ve sponsorlara...desinler bakalım bu ilimi. Bakalım kimliği geri nekadar sürede alabiliyorlar... Yapmayın abi bu umut tacirliğini. Hepimizin emeğine zamanına yazık
sende bi suser kültürü var.
hangi sözlükte yazar idin sen ?

Jookerturk

Bilgili Üye
Sözlük yazarı da oldun hadi hayırlısı : )

mayhem

Co Admin
Co Admin
Bu kuru kafayı nerde gördüm ben adamın kuru kafasını geri ver Mal bulanındır dur ben sana bir tane avatar yapiyim kıralından .

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
mayhem ustam bu kurukafa şu oyun kurma karakter dizaynı oyun hileleri gibi siteler varya hani millet online oynuyor kendini vietnamda sanıp havaya giriyor ama gerçek hayatta ikilafı biraya getiremiyen klavye delikanlıları nın takıldıkları yerlerdeişte