Altin işlemeli deri kitap

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
BulursamKader25 Abi aynı nasiyatları bende verdim kitap işi sıkıntı hiç ugraşma diye abi kitap gercek öle böle felan dedi, kitap sahte dedim direk niye dedi, cünkü sen çıkarmadın dedım,sen çıkarsanda kitap işe hiç girme eline bile alma.onada biri göndermiş videoyu bende ondan izledim öle devam ediyo silsile. benım tek merak ettigim acaba sahte mı gercek mı dıye..bence sahte gibi geldi.
Gordugum kadariyla sahte degil.
Muhtemelen bu da Suriyeden gelenlerden.

Bir kitap internette gorulduyse, o is bitmistir. İsterse orijinal olsun.
Yol aramasinda işi bitirirler.
Adi yol aramasi olur.

Nereden bilsin garip,
Aldigi nefes sayisi bile takip ediliyordur.

sepetkaya

Editör
Orijinal duruyor, ilgilenmemenizi, ve gerekli olan yere teslim edilmesini tavsiye ederim, bu kitaplar yüzünden kimlerin başına ne geldi çok iyi biliyoruz .

odin

Editör
bu iste arkan gercek manada saglam degilse kitap ve heykel cok can yakar. arkasi saglam olaninda elindeki ne buraya duser ne de internete. ya yurtdisina cikartir yada ulkede okutur birilerine alir parasini.

devir oyle bir hal aldiki kendi buldugunuz disinda baska hiç bir seye itibar etmeyiniz.

murat5164

Bilgili Üye
bencede kitap işine hiç girilmez elinde patlar.her gecen gun intde yol aramasında yakalanan kitaplar çıkıyor piyasaya

murat5164

Bilgili Üye
hayatta işim olmaz hatta vıdeoyu ızledıgım kişiyle bile daha muhattap olmam o derece.hatta konuyuda silebilirsiniz.

murat5164

Bilgili Üye
video sahibine gercek oldugunu soylemımde cocuk ılgılenıp başını yakmasın

Diliporis

Member
yok seninki yuvarlak , benim gördüğüm yarım ay gibiydi . Bu farklı

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Videoda kitap sayfalarını çeviren muhterem ellerini hiç mi yıkamaz be kardeşim.yoksa lekeler çıkmayan cinstenmi.o zaman kaliteli malzeme kullanmışlar.