Altının farklı şekillerde görünmesi

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Arı
Yılan
Kömür
Kül

Şu ana kadar duyduklarım bunlar.

Son dinlediğim arıya dönüşme hikayesi şöyle;çalışma alanında birden arılar uçuşmaya başlıyor.Elemanlardan biri elindeki küreği savurunca arının birine denk geliyor.Ve yere düşen arı altına dönüşüyor.

Buna benzer olaylardan nasıl ders çıkarabiliriz? Altının dönüştüğünü anlarsak kurtarabilirmiyiz?

Arı,yılan gibi hayvanları biraz zor yakalarız.Ama cansız maddelere dönüşen daha kolay kurtarılabilir diye düşünüyorum.Tabii dönüştüğünün farkına varırsak.

Hayyam

Yeni Üye
Göründüğü gibi kolay de yil
Ve kürekle tokatla olacak is de yil
Ilk ucani kac ani yakala hepsi önüne düşsün :)
Tek tek avlama zafiyat olur :)

codex

Aktif Üye
Biz 3. metrede kelebeklerle karsilasmistik. Bir defasinda da ufak bir kup agzina kadar kurbaga doluydu. Ne alaka demistik ama hicte elle yakalama gibi isler aklimiza gelmemisti.

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Bende cok duydun şehir efsanesi gibi oluyor bu konular..bende boyle anlatanlara yanlarina sinek ilaci almalarini oneriyorum..tek tek avlamaktansa sık ilacı hepsi ölsün altınlari topla

Jookerturk

Bilgili Üye
Gitti bizim güzelim eşşek arıları. Hafta sonu işlem yaparken 6-7 tane eşek arısına denk geldik. Ben öldürmeye teşebbüs ettim arkadaş şimdi hepsi saldırır dedi öldürmekten vazgeçtim. Ortalama 350 gram havada uçuyor şimdi.

Hayyam

Yeni Üye
Gitti bizim güzelim eşşek arıları. Hafta sonu işlem yaparken 6-7 tane eşek arısına denk geldik. Ben öldürmeye teşebbüs ettim arkadaş şimdi hepsi saldırır dedi öldürmekten vazgeçtim. Ortalama 350 gram havada uçuyor şimdi.
:200:....

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Gramı 250 liradan x 350 = 87.500 lira eder.

Arı korkusu size pahalıya mal olmuş :)