Anılaaar anılar hep aklımdalar

Jookerturk

Editör
Katılım
23 Tem 2018
Mesajlar
526
Tepkime puanı
13
Puanları
4
Doğru bilgiye ve Hedefe ulaşmak için sabır gerekir tercübe gerekir. Üç günde zengin olacağım demekle olmuyor bu işler. Okumak ve Bilgi sahibi olmak gerekir usta.
 

Jookerturk

Editör
Katılım
23 Tem 2018
Mesajlar
526
Tepkime puanı
13
Puanları
4
Osmanlı padişahlarının en vazgeçilmez özelliklerinden birtanesi herşeye şüphe ile bakmaktı. Şüphe ile bakmadığın an gaflete düşersin. Bu işte böyledir usta herşeye şüphe ile bakacaksın. Bu işe gönül verdiysen ‘şüphe etmek’ vazgeçilmez 1. kuralın olacak.
2 ay önce birini kandırıp yüklü parasını almışlar yakın tanıdığımız bir köylünün. Taklacı tayfası köyün eski harabe olan bi bölgesine bi küp sahte altını gömmüşler bu adamın da o işe meşğul olduğunu öğrenmişler tabi. Dedektör ile gelmişler dağ taş dolaşıp o bölgeye gelmişler ‘dııt dıııt’ aha öttü yallah deyip açmışlar. Bu malı araba ile gezdiremeyiz yakalanırız deyip bu sende kalsın kimseye söyleme demişler 1 hafta içersinde soyup soğana çevirmişler adamı. Paranın miktarını tam olarak bilmiyorum ama gene 25-30 bin lira rahat var.
 

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Katılım
27 Nis 2018
Mesajlar
10,878
Tepkime puanı
11,603
Puanları
23
Konum
Yaşamın olduğu her yer
O anlattığın yöntem yeni değil. Ençok ve ilk afyonda. Yeşillenmiş Bi konu.. Ava giderken avlanmak davası.. Ama elmalı öylemi yaa ah o elmalı var ya. Gerçi elli sene olmuş dava yaşanmış ama. İşte öyle
 
Üst