Ankaranın Kuzey İlçeleri

contra

Member
Ustalar Ankara Merkezde Romalılar Yaşamış Ama Ankaranın İlçelerinde Hele Hele Kuzey İlçelerinde Hiçmi Kimse Yaşamamış Arkadaş ? Dağa Taşa Baka Baka Sersem Oldum Birşey Yok Ne Bi İşaret Ne Bir İz Define Macerasından Soğumaya Başladım Sizler Nasıl Yorumlarsınız Elbetteki Nasip Ama ...

contra

Member
Yok mu ustalar bi öneriniz ?
Nerelerde Roma Bizans Mezarları Çoğunlukla Bulunur
Ekonomiye Bir Katkımız Faydamız Olsun

Apollon01

Moderatör
Moderatör
contra ustam memlekette yaşam olmayan yeryok diyebilirim, özellikle akarsu boyları, patika yollar, çeşmeler, su kuyuları,eski kiliseler, eski değirmenler, kervan yolları olan yerlerde her şey vardır, ama bulabilirmisiniz bilmem, hatta dere boyları, önce dereler su akıyormuş hep şimdi kesilmiş olabilir, arama yapman gereken yerler bunlar kardeş,

contra

Member
Ustalar Toprağı 20cmden Sonra Andezit Taş Olan Yerde Define Olurmu Ne Dersiniz ?

sandalci14

Operatör
Kardesim mali bulup hemen zengin olayim bir omur tuketir.bu islerde azim sabir kararlilik zaman bilgi beceri nasipkismet.dua hayirlisini isteme yilmadan calisma gerektirir.simdi ankarada bakayim dersen pecenek kavakli taraflarinda kral mezarlari var izinli calisabilirsen o taraflara git herkes soyler yerlerini.kacak zati calisamassin.daha asagida baglum alti ufuktepe otoban cikislarinda derede magara ve odalar var bi kismi eselenmis iyi cihaz bulabilirse arastir.golbasinda odtu nun parasutcu yerinin bitiminde hpyuk var tektek yap.mamak hasanoglan arasinda yerler var gez.barajda balik tutanlara sor yerlerini gosterirler.kazan kizilcahaman taraflarinda kayamezarlar var otobandan gidersen gorursun.yani beni yanlis anlama kimse surda define var gitkaz demez.iyi ekip cevre lazim vesselam.