Anket şelale

Kaplumbağmı

• Kaplumbağmı

Kullanılan: 0 0.0%
  • Kaplumbağ değilmi

• Kaplumbağmı

• Kullanılan toplam oy
    1
  • Anket kapatılmış .

İndiana jones

Editör
üstalar anket olayını yeni farkettim daha önce açtığım çoğu konular anket üstüneydi bu yüzden biraz karmaşalık yaşandı ve ilk anketimi açmayı başara bilmişimdir umarım ve ankete katilan ardaşlara şimdiden tsk

qoodness

Engellendi
Selalenin altina hic baktinmi o resimleride istiyorum. Isaret takibi doga okuma yontemlerim var. Birde bulundugu bolgenin ne kadar gecmisini biliosun. Bndeki yerin. Gecmisinde m.s 1600 lu yillara kadar hic bir yasam izine rastlayamadim.

İndiana jones

Editör
Selalenin altina hic baktinmi o resimleride istiyorum. Isaret takibi doga okuma yontemlerim var. Birde bulundugu bolgenin ne kadar gecmisini biliosun. Bndeki yerin. Gecmisinde m.s 1600 lu yillara kadar hic bir yasam izine rastlayamadim.
Üstat orjinal hac vardı ona gelmiştik hacı kırmışlar şelaleyi çektim bide horasan taş var orda ona geldik daha başka konuda fotoları var şelalenin bazı noktalarının

qoodness

Engellendi
Izmitin hangi bolgesindensin. Eger kandira tarafinda akmese arkalarindaysan esme taraflarinda isen bnm selale lider gomusunden bahsediyor o sekilde bolge olarak ortak arastirmalar yapabiliriz.

qoodness

Engellendi
Hac in kirik halide olsa isaret ve cevresini resimle yakindan uzaktan