Antalya ve civarı yardım edicek acil..

addictb

Member
Merhaba üstadlar bir sevdiğim kardeşim cinconlar musallat olmuş sanıyoruz antalya ve civarında yakında bu işi hayrına yapcak tanıdığınız varsa yardımcı olun para karşılığında bu işi yapanlardan uzak durulması hep söyleniyor şahıs çok bağırıyor çağırıyor ve sürekli uykusu geliyor gündüzleri .

Moderatör tarafında düzenlendi:

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
addictb kardeşim önce geçmiş olsun ....rabbim hastanıza acil şifa versin .... benim sana ilk tavsiyem .hastanızı..pisikologa doktora götürmeniz... doktoru herne olursa olsun ihmal etmeyin .... gelelim şu para alan hoca meselesine ...ben dişim ağrıdığı zaman doktora gidiyorum ...benden para istiyor ..ben simdi bu doktora sen para istiyon arkadas olmaz sen sahtekarsin diyemiyecegim gibi ...her emeğin 1 karşılığı vardır.... her mesleğin sahtekari 3 kaatcisi olduğu gibi .. tabiki bunuda suistimal edeni sahtekari vardır... sen ücretli veya ücretsiz... bakmadan doğru kimseyi bulmaya çalış..burada amaç şifa bulmaktır.... belki 10 sahtekardan sonra 11 cide şifa bulacaksın.... kimbilir ..? Kimse ölümcül hastasını bile hastahane alın götürün desede bırakmıyor.. yinede otçusu butcusu aktarcisiydi vs derman aramaya devam ediyor ... siz bismillah deyip ucundan baslayin ... sifasi neredeyse onu bulur zaten .... gecmis olsun

mayhem

Co Admin
Co Admin
Öncelikle ALLAH acil şifa versin Arkadaşınıza . İletişim bilgisi adres bilginizi paylaşmayınız Önce sağlık kuruluşu olmadı semtinizin imamı size yardımcı olucaktır . Bu işin yakını uzağı yok nerdeyse şifa gidip alınır Tekrar geçmiş olsun .

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Evet usta özlemi yonlendirsek Yoksa buradan mı devam etse diye , kötü niyetli birilerine denk gelir diye .
Turko ustam kötü kişi öylede ona ulaşacak böylede ulaşacak...genele yazılmaması daha iyi bence ..... sadece yazarsa kotukisiyle karşılaşabileceği hatırlatılarak siline bilir

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Gündüzün uyku problemi varsa ifrit musallatına benziyor. Allah yardımcısı olsun. Tez zamanda sıhhatine kavuşur inşallah.

Esperado

Member
addictb nas Felak Ayetel Kürsi ve ezan okuyun geldiklerini farkettiğiniz zaman etkisini göreceksiniz