• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Antik kilise

Mal bulanındır

Moderatör
Moderatör
@Mal bulanındır ustam vermiş olduğun linkte komk kilisesi ve başka yerde Prnesen komk kilisesinde ayak izlerim var :)
pirnesende çok güzel bir bölge ama oraya hakim deyilim
benim bahsettiğim aradığım bolgeyse orya bir sekilde el atmam lazım pas geçilecek bir yer deyil inan
simdi ustam isin asli benseni gps gibi nokta atisi gonderirimde basimi agrittilar cunku hepsinin kuresel koordinatlari var elimde

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Kayıtlı Kullanıcı
simdi ustam isin asli benseni gps gibi nokta atisi gonderirimde basimi agrittilar cunku hepsinin kuresel koordinatlari var elimde
Var da yapamıyorsan bir bildiğin vardır ;)
Ben her türlü sorumluluğu alır tere yagindan kıl çeker gibi almasını bilirim yeterki sarı kız olsun ve hakim olduğum bölgeler olsun çembere alsalar bulamazlar ben çıkardıktan sonra elimi kolumu sallaya sallaya alır çıkarım sikinti tunne 😉

Mal bulanındır

Moderatör
Moderatör
Koray abi can dir 😂😂😂😂😂😂
tum antik harabe aktif sekildeki kilise sinegog manastir ayin yeri sapel mahsen gibi yerlerin planlari krokilerini iceren bir konu acilmasi haasil olmustur.acarizz...
millet comlek kup atolyesi buluyo kilise sanip deseliyo.yanlisdan dondurmek gerek

Memolii

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
tum antik harabe aktif sekildeki kilise sinegog manastir ayin yeri sapel mahsen gibi yerlerin planlari krokilerini iceren bir konu acilmasi haasil olmustur.acarizz...
millet comlek kup atolyesi buluyo kilise sanip deseliyo.yanlisdan dondurmek gerek
Konya da kilise bulamadım ya yanlış arıyorum yada konyada kilise yok gerçi bayağı kiliseler var ama ben bu sitede bulamadım yaşlanmışım eskisi gibi çözemiyorum teknolojiyi 😔

Mal bulanındır

Moderatör
Moderatör
Konya da kilise bulamadım ya yanlış arıyorum yada konyada kilise yok gerçi bayağı kiliseler var ama ben bu sitede bulamadım yaşlanmışım eskisi gibi çözemiyorum teknolojiyi 😔
konyanin neresindeysen bakalim

Phoenix00

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
@Memolii ustam bizde bi gün @BulursamKader25 abimizi de alıp koyde mangal yakıp semaverde cay içermiyiz acaba 😊

Phoenix00

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Evet ustam bende konyalıyım suan merkezdeyim ama konya yunaklıyım 😀 insalah ustam

Memolii

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Evet ustam bende konyalıyım suan merkezdeyim ama konya yunaklıyım 😀 insalah ustam
Tam ters istikametlerdenmisiz bende taskentliyim farklı olması iyidir sen Taşkenti görürsün ben yunagi görürüm nasip olursa

Phoenix00

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Tam ters istikametlerdenmisiz bende taskentliyim farklı olması iyidir sen Taşkenti görürsün ben yunagi görürüm nasip olursa
İnşallah ustam elbette farklılık ıyıdır dediğiniz gibi 😀

Üst Alt