Antimon sahasi biliyorum, ne yapmam lazim???

RuhAdam

Yeni Üye
oncelikle alma ilimi olan bi hoca ufurukcu bulcaan....saka tabi.bu konuda netde bilgi alirsin yada m.t.a.kurumu sitesinde
Sahayı kapatırken yani kiralarken ruhsat alırken; koordinatlardan dolayı yeri çaldırırsın muhabbeti var! Öyle diyorlar yani... bilmiyorum. Konuya net olarak hakim birilerinden yardım alabilir miyim acaba dedim idi..:)

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
senin basvurun onaya yakin.esnada mekana bekci. kopek cit vs yaparsin.mevkiideki jandarmaya bildirirsin burayi kaptim diye onlemin boyle olur.

deli firat

DOĞACI
İstediğin zaman Bursa meşhur iskender kebapta yeriz. Günü saati sen seç. Misafirin veya misafirlerinde dahil !
Allah razı olsun hakım saklı kalsın nerden bilecen dünya küçük memleketimin insanının yüreği büyük belki çatkapı yaptık bir gün

RuhAdam

Yeni Üye
Allah razı olsun hakım saklı kalsın nerden bilecen dünya küçük memleketimin insanının yüreği büyük belki çatkapı yaptık bir gün
''Çat kapı'' işte bu tam olarak ''Tanrı misafiri'' denilen çeşitte...Başımız gözümüz üstüne, her zaman bekleriz. Hakkım saklı kalsın diyorsun!! ödeyemeden gidersek, hakkını helal et şimdiden! Bir saniyemize garantimiz yok...

deli firat

DOĞACI
''Çat kapı'' işte bu tam olarak ''Tanrı misafiri'' denilen çeşitte...Başımız gözümüz üstüne, her zaman bekleriz. Hakkım saklı kalsın diyorsun!! ödeyemeden gidersek, hakkını helal et şimdiden! Bir saniyemize garantimiz yok...
Hakım varsa helal olsun aynen garantimiz yok gardaşım bu arada başın gözün varolsun Allah’a emanetsin

Son düzenleme: