Aranan 3 gemileride bulduk sonunda :)

jupiter

Member
Volçanin aranan 3 gemileri bulundu ee işim eşyalikla uğraşmak :)
menderes buralardaysa selamimi söyleyin:)

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Öyle buldum demek ile bulunuyor mu ? Hayırlısı bakalım.

akyol

Bilgili Üye
[FONT=&quot]1: [/FONT][FONT=&quot]sayılar ve karşılıkları[/FONT]
[FONT=&quot]2: [/FONT][FONT=&quot]bölgeyi anlatan işaretler[/FONT]
[FONT=&quot]3: tuzaktan bahseden işaretler[/FONT]
[FONT=&quot]4: [/FONT][FONT=&quot]nokta veren işaretler[/FONT]
[FONT=&quot]5: [/FONT][FONT=&quot]yön ve mesafe veren işaretler

eşkiyaların kullandığı her sayının karşılığı vardır ve bu karşılık sayı değildir doğal dır

bölgeyi anlatan işaretler bilerek insanlara verilmiştir bunlar dereler, tepeler, patikalar, mağaralar, değirmenler, burada aratırma yapan insanlar bölge olarak emindirler işaretin sağında solunda önünde arkasında araştırma yaparlar bişey bulamayıncada işarete zarar verirler buradaki amaç zaten budur.

definenin tuzaklı olduğunu ve nasıl bir tuzak olduğunu belirtmektedir bunlardan çözülen işaretler olduğu gibi bir çoguda çözülemektedir.

nokta veren işaretler gömünün saklı olduğu yerin tam anlamıyla belirtildiği yeri gözterir ama şimdiye kadar bulunan işaretlerde bölge ve yön doğru olsada yerini pek bulan olmamıştır istisnlar hariç

bu işaretler bir biri ardına sıralıdır mesafeleri uzaktır bunları bularak bilmece cözülmeye başlar ama yer noktayı bulmaya gelince bulunamaz nedenmi nedeni çok açık eşkiyaların gerçek haritalarında her şer var ama nokta yeri gösteren yer yok çünkü bu kendileri tarafındn haritaya koyulmamıştır.

demek istediğim bütün bu bahsettiğim şeyler düzenli bir şekilde takip edilerek tamamlandı ma yine eksik olan birşeyler var ve o yüzden sonuça ulaşılamıyor[/FONT]

Y@vuz

Aktif Üye
Hayırlısı. Biraz bilgi foto gözümüz gönlümüz açılsın heycanla bekliyoruz

codex

Aktif Üye
Geminin birisi dereye akar vaziyetteydi. Kapagin uzerinde yatan isciligi 10 numara bir kopek var. Eger o ise tebrikler ustad.

timur964

konularim
Volçanin aranan 3 gemileri bulundu ee işim eşyalikla uğraşmak :) hayrını gör usta çok uğraştıysan eşkiyaya benzemedin ya 3 gemimi vardır çevrende ihtiyaç sahipleri zekatına say işallah...3 gemimi 3cu gemimibulundu yakında görsl şov var desene usta
menderes buralardaysa selamimi söyleyin:)

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Salla canım meydan boş sıkintı yok

Deyilmi mübarek

a_g_x_14

Aktif Üye
arkadaş piyasada ne çok batık 3 gemiler varmış anlamadımki ya.benim bölgemde de öyle bir rivayet dolaşır yıllardır.ikisi yan yatık birisi dik şekilde derler görmüşlüğümde vardır hatta dik olan bariz de benzer.ama hiç üzerine düşmedim açıkçası.usta bu volçanın hobisi gemicilikmiş demekki.

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Lütven olayı sündürmeyin bizim üye bulmuş
Taktir edin ben beğendim zaten