Aranılan 3 gemiyi ben buldum! işte ıspatı resime bakınız

Definecim06

Yeni Üye
Çift Kılıçlı ⚔ Mağarada Kastamonu’da ustam anlatılan herşeye uyuyor gören 4-5 farklı kişi var farklı zamanlarda ama bunun belgelerde geçtiğini falan bilmiyorlar vakit ve nakit sıkıntısından gidemedim yer kesinlikle doğru içinde su yatağı bulunan kayalık bir bölge bu kılıçlı mağara büyük ihtimalle kılıçların mekanizması da suya bağlı diye düşünüyorym ben konunun üstünden epey vakit geçmiş ama gezinirken gördüm değineyim dedim bilgiyi aldığınız kişi net doğru söylemiştir saygılar ve sevgiler iyi forumlar...

belgeleri severim ama volcan belgelerine itibar etmem
hemen her belgenin bir dünya handikapı var hermen her belgede tarihi sapmalar var
misal 1668 yılında arap şeyhlerinden bahsediyor ve paralarından

bizim bir bahçıvan abi var arada çıkagelir ve okuduğum konulara şaşırtıcı yorumlar yapar
akşam geldi ve dedi ki bu gemiler kastamonu taraflarında batırıldı
dedim abi nasıl yani dedi öyle işte

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Çift Kılıçlı âš” Mağarada Kastamonu’da ustam anlatılan herşeye uyuyor gören 4-5 farklı kişi var farklı zamanlarda ama bunun belgelerde geçtiğini falan bilmiyorlar vakit ve nakit sıkıntısından gidemedim yer kesinlikle doğru içinde su yatağı bulunan kayalık bir bölge bu kılıçlı mağara büyük ihtimalle kılıçların mekanizması da suya bağlı diye düşünüyorym ben konunun üstünden epey vakit geçmiş ama gezinirken gördüm değineyim dedim bilgiyi aldığınız kişi net doğru söylemiştir saygılar ve sevgiler iyi forumlar...
saygılar ve sevgiler bizden kardeşim
bahçıvan abi eski kulağı kesiklerdendir, ilgilenmez görünür ama ilgilidir aslında
sana da iyi forumlar