Arı tılsımı olurmu

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bende daha önce bu tür olayları duymuştum.O yüzden bahsettim.Arkadaş yumruk büyüklüğünde arı demiş.Bir defa o kadar büyük arı yok.Tabi defineci camiasında avcılıkta olduğu gibi atmasyon,sallama çok oluyor.Dünyadaki en büyük arılar Japonya ve Endonezya da.Onlarda eşek arısı.Boyları 6 cm civarında.

Ekli dosyayı görüntüle 215878

Bizim memlekette bu kadar büyük arıya rastlamak mümkün değil.O zaman bu arkadaşların gördüğü büyük ihtimalle tılsımdı. Mal bulanındır

The Thing

C*
Süper Moderatör
Sokunca seni bir nevi tılsıma uğruyon zaten :D

Bafra55

Bilgili Üye
Ustalar cvp veremedim kusura bakmayın evet anlattin a göre öle büyükmüş ve yanindakilerde anlatıyor bir kactanesi sokmuş oluyormus nerdeyse zor kurtulmuş her yeri sismis doktora getirmişler biraz yattı iyi şimdi hocaya falanda gitti tabi hoca demiş birtanesini öldursen hepsi dönüşürdü diye o bahsettin ari türlerini biliyorum eşek arısı derler daha büyü vardır at arısı derler bahsettim kişide bunlar i biliyor onlar değildi diyor 3 metre alttan çıkmış bu

Bafra55

Bilgili Üye
Öle sallicak biri değil tanımasam inanmazdım amca oglu

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Küpün içinden çıkarsa öldürmeye çalış hepsi tek paraya dönecektir. Onun dışındakiler tılsım felan değildir. Sarı karıncada aynıdır. İşlem yaptın bilmem kaç dipte ağzı kapalı küp çıktı ağzını açtın bu hayvanları görürsen tılsımdır öldür.
Yaşanmış olaydır bu arada. Müsait bir zamanda yazayım. Yaşayanlar hala hayattalar ve varlıklarını da söylememe gerek yok.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Bafra55 üstadım. Altına dönüşçeksee. Hertürlü hayvan uyar bize. Sıkıntı yok. Şöyle kilo basan Bi tane olsa kafii. Filde olsa kabulumüzdür.

Bafra55

Bilgili Üye
Küp falan yok ustan bi delik çıkmış arılar çıkmış mevzudan bir hafta sonra gitmis yanındakiler o deliğe sopa sokmuslar 4 metre gidiyormus bırakmışlar korkup

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@Bafra55 üstadım. Altına dönüşçeksee. Hertürlü hayvan uyar bize. Sıkıntı yok. Şöyle kilo basan Bi tane olsa kafii. Filde olsa kabulumüzdür.
Hmm:20: Bir fil ortalama 4.500 kilo.Altının gramı 230 tl. Bu da yaklaşık 1.000.000.000 yapar.Eski parayla 1 katrilyon.Dolara çevirirsek yaklaşık 160 milyon dolar yapar.Lahitin tanesi 10 milyon dolardan gidiyor.Bir fili öldürerek 16 lahit parası kazanıyoruz.Temiz para valla:36: Yalnız fili öldürmek biraz sıkıntı olabilir:143:

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Küp falan yok ustan bi delik çıkmış arılar çıkmış mevzudan bir hafta sonra gitmis yanındakiler o deliğe sopa sokmuslar 4 metre gidiyormus bırakmışlar korkup
yok bu tılsım işi değildir o zaman. Bal varsa alınız gömü kadar değerlidir : )

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
uçanhollandalı neöldürmesi zaten kendi dönüşsün yormasın bizi bu arada Bafra55 kardeş bazı medeniyetlerin altının formunu değiştirip değişik kablara koyduklarını ve bunun toz kum gibi gözüktüğü biliyonmu sen. Kısa Bi işlemden geçirip tekrar altın olarak kullanılır