Arkadaşım çalışırken çarpıldı

ÖMER HATTAB

Editör
kardeş okuma yazman var ama zaman saat dakika kavramın yok herhalde , bak bakalım kim neyi hortlatmış .
bugün bu konularla ilgili
güncellemelerde sizi gördüm
bu konunun tarihini sonradan fark ettim
çokta önemli değil
güncelleye bilirsin benim için bir mahsuru yok
latife olsun diye takıldım
benimde ilgimiçeken konulardan
ordan gördüm.

Son düzenleme:

malibu_18

Bilgili Üye
bugün bu konularla ilgili
güncellemelerde sizi gördüm
bu konunun tarihini sonradan fark ettim
çokta önemli değil
güncelleye bilirsin benim için bir mahsuru yok
latife olsun diye takıldım
benimde ilgimiçeken konulardan
ordan gördüm.
sıkıntı yok dostum

İndiana jones

Editör
Aynı durum bir daha olursa elini arkadaşının başının üstüne koy ayetel kürsü oku

Sarıyerli34

Bilgili Üye
Define ile uğraşan çoğu arkadaş bu konuyu bilir ama gevşek davranır..mekana gitmeden güzelce abdest alınmalı ..çalışma yerinde işe başlamadan ayetel kürsi,ihlas felak ve nas süreleri okunup üzerimizi elimizle sıvazlamalıyız..Allahın izniyle sıkıntı çıkmaz..kaldıki bu dediklerim her zaman yapılmalıdır ve geneldir..mekandaki istisnai durumlar için konunun uzmanı olmak gerek..bu konuda ustalaşmış arkadaşlar muhakkak vardır fikir almak gerek..
Selametle kalın dostlar..

3ar1s

Yeni Üye
Abiler ustalar,

Lütfen yanlis anlamayın ama bana bu tılsım koruyucu büyü müyü o kadar saçma geliyor ki inanamıyorum. Şunun altını çizelim yaşadık diyenlere lafım yok dalgada geçmiyorum saygı duyarım. Ama mantıklı düşünüyorum imkanı yok ya, hani allahin izni olmadan hiç birşey olamaz 1000 yil önceki papas oralara şekil yapmış hayvan boyamış filan görenler korksun diye... Şimdik belki bir kaç kişiye yazdıklarım ters gelebilir ama tekrar diyorum saygım size sonsuz! İnşallah kimseyi kırmadık ama buda benim düşüncem

S:W:A:T

Editör
Şimdi hocalar benim de minik bir sorum olacak . Bizde bir yere başlayacağız buna benzer bir iz Yok ama ne olur ne olmaz diyerek . Başlamadan önce ne yapmak gerekir . Ayetel kürsü tabi ki okuyacağız ama sonrasında bir yandan çalışırken. Diğer yandan telefon dan açsam duaları otomatik olarak çalsa sorun olur mu veya faydası varmı dır? Huzurlu bir şekilde çalışmak nasip olur .

3ar1s

Yeni Üye
Swat kardeşim ben bu tür Cin min tılsım inanmıyorum... Tek kutsal kıtab kuranı kerim büyü ye karşı Felak cine karşı Nas... Benim için iş bitmiştir... Hani eğer ki varsa uçan konuşan yılanlar kazı yaparken sürekli çekim yapın cep telefonuna hazinede bulamazsanız kayıtları satıp zengin olursunuz:)

Çin min peri meri masal bunlar... Kedidir kediiii:)