Arkadaslar alan tarama kullananlar?

İş güç

Aktif Üye
Ustalarim sizlerin icinde alan tarama kullanan marka model yazarak memnun olup olmadigini
Yada tecrube edindigi markalari olumlu yada olumsuz olarak yazabilirmisiniz rica etsem
Alan taramaya ihtiyacim var elbet kullananlariniz olmustur lutfen yardimci olabilirmisiniz teşekkürler

spyfrs

Moderatör
Moderatör

İş güç

Aktif Üye
Okudum burayi guncel olarak yeni onerileri bilmek istedim ustam

BMW-45

Aktif Üye
Okuduysan test yap ikna olursan al kardeşim, özellikle okt markalarını test yap bizede durumunu bildir çok merak ediyorum kullanıcı yorumunu bu pahalı alan taramanın.

atasdibi

Bilgili Üye
Ustalarim sizlerin icinde alan tarama kullanan marka model yazarak memnun olup olmadigini
Yada tecrube edindigi markalari olumlu yada olumsuz olarak yazabilirmisiniz rica etsem
Alan taramaya ihtiyacim var elbet kullananlariniz olmustur lutfen yardimci olabilirmisiniz teşekkürler
Okuduğunuz konu zaten yeni açılmış bir konu. Onun üzerinde ne duymayı bekliyorsunuz.

Zemin bozuk

Bilgili Üye
Ustadlarim peki yer altı görüntüleme orta halli ne tavsiyeniz olur

atasdibi

Bilgili Üye
Yeraltı görüntülemede cihazın kalitesinden çok kullanacak kişinin deneyimi önemli. Uzun bir süre cihazın dilini öğrenmesi gerekecek. Toprak altına bakan cihazlar için nerdeyse tamamında aynı bu olay.

Alan tarama yalan tarama alman okm mağara bulur.yeraltı görüntüleme pahalı görüntüleyende boşluk bulur oda dogalda olabilir.doğal olmayan da boş çıkabilir.zor işler.tek tek bakın

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Okuduysan test yap ikna olursan al kardeşim, özellikle okt markalarını test yap bizede durumunu bildir çok merak ediyorum kullanıcı yorumunu bu pahalı alan taramanın.
Arkadaşım konuşsam küfürden günaha girecem
Sussam gönlüm razı değil
Şimdi 2 videosunu izledim midem bulandı, adamın gezdiği her yer mezar hediye para vb.
Cihazın o kadar iyiyse neden satarsın kendin kaz 1 metredeki hediyeye ulaşmak çok mu zor

spyfrs

Moderatör
Moderatör
Hocam asıl hazine dışarıda, ayda 2 tane salak bulsa 700,000 lira yapar. Niye kazmakla uğraşsın.
aynen mis gibi içindeki 200 tl tutmayacak elektronik parça fiyat 350.000 yasal bide kaçak falan değil devlet izinli % kaç kar hesaplayamadım temiz iş vallahi bizde dedektör firmasımı kursak acaba:unsure::unsure:.