Arkadaslar calismaya devam kuyunun icinde kayaliklarin arasinda orme antep tasi asiri

akyol

Bilgili Üye
değerlide olsa tünelde olsa çubuklar işi çözecektir eminim

Yusuf2712

Member
yer senin ve zamanla ilgili sorunun yoksa yerede tanımadıgın kişileri sokmak istemiyorsan kendi cubugunu kendin yapacan bir enbasit atmış sandim boyunda kalınlıgı da tükenmez kalem içi kalınlıgında yada birazdaha kalın iki tane kestirirsin on santim yerinden kıvır le şeklinde olsun bu en basiti iki bu mazemeleri alırsın tornacıya götür gerisini o yapar verir sana

mazemeler
Ekli dosyayı görüntüle 231999
Ekli dosyayı görüntüle 232000

cubuk nasıl kullanılır ne nasıl tespit edilir sayfamda paylaştıgım cubukkk cubukkkkkkk diye konu var orayı oku
aparat derken neyi kastediyon anlamadım
Cubugu tutmaya

Yusuf2712

Member
L yaptığın bakır çubuklarla kuyunun etrafında geniş ve dar açılı bir kaç tur at bakalım nerede X yapıcak ve ya kapanacak ya da açılacak ona göre tüneli yakalamış olursun. Sonra tepki verdiği noktada poseidon2023 ustamızın aşağıda verdiği talimatları uygula. Sonucu bize yaz adım adım gidelim.
Hocam cubuklari tam kullanamaiyorum 2 tane 50 santim cubuk var ama yon vs sey bulamiyorum

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Hocam cubuklari tam kullanamaiyorum 2 tane 50 santim cubuk var ama yon vs sey bulamiyorum
Merhaba.
Kullanırsınız. Kendinize güvenin. Elle tutulacak gibi L şekle getirdiyseniz,alın avuçlarınızın içine çubukları,dirsekleri yapıştırın gövdeye,eller göğüs bitiminin hemen altında olsun. Ellerinizin arası 25-35 cm. Gözünüz sadece çubuklarda. Kapanıp / kapanmayacağını,yön verip vermeyeceğini hiçbir şey düşünmeyeceksiniz. En sevdiğiniz şarkıyı söyleyin,ıslık çalın çubukları boşverin. Yaklaşık 3 -4 m yarıçapında etrafınızda yavaş yavaş dönün. Adımlar küçük küçük ve yavaş. Her adımınız 40 cm gibi tahmini..
Saat yönünde 3 tur atın. SiNyal alamazsanız bir de tersi istikamette 3 tur atın. Dönerken nerede çarpı olduysa çubuk. Sür direk gidin o istikamete. Aramalarınızı o tarafa kaydırın..
Çubuk kullanımı ile fotum okumadıysanız eğer, oturun 1 saat okuyun forumları.
Kalkın ayağa ve bulun kısmetinizi. Rast gelsin..

Yusuf2712

Member
Merhaba.
Kullanırsınız. Kendinize güvenin. Elle tutulacak gibi L şekle getirdiyseniz,alın avuçlarınızın içine çubukları,dirsekleri yapıştırın gövdeye,eller göğüs bitiminin hemen altında olsun. Ellerinizin arası 25-35 cm. Gözünüz sadece çubuklarda. Kapanıp / kapanmayacağını,yön verip vermeyeceğini hiçbir şey düşünmeyeceksiniz. En sevdiğiniz şarkıyı söyleyin,ıslık çalın çubukları boşverin. Yaklaşık 3 -4 m yarıçapında etrafınızda yavaş yavaş dönün. Adımlar küçük küçük ve yavaş. Her adımınız 40 cm gibi tahmini..
Saat yönünde 3 tur atın. SiNyal alamazsanız bir de tersi istikamette 3 tur atın. Dönerken nerede çarpı olduysa çubuk. Sür direk gidin o istikamete. Aramalarınızı o tarafa kaydırın..
Çubuk kullanımı ile fotum okumadıysanız eğer, oturun 1 saat okuyun forumları.
Kalkın ayağa ve bulun kısmetinizi. Rast gelsin..
Sagol kardesim

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.