Arkadaşlar nedir yorumunuz

Bereli

Aktif Üye
Kader ustam bu yorum çok tanıdık geldi?

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 1737612 Timsah ve 1 kurbaga, 3 tane tepede 3 tane önemli mezarın var. @BulursamKader25 ustama yüzdeyüz katılıyorum. El ile veya küçük bir iş makinası ile açabileceğin biryer değil. Yüzeyde gördüğün o büyük kaya kütlelerine yer altında da rastlayacaksın. Bunları aşabileceğini düşünüyorsan daha iyi bir fotoğraflama ile nerelerde olduğunu forumu takip ederek öğrenirsin. Rast gele.

Son düzenleme:

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör

Her ne kadar hayvan figürlerini andırsada ben buradaki kayaların doğal oluşumlar olduğunu düşünüyorum.Maaşallah,ortam hayvanat bahçesi gibi:)
Bu kadar hayvanın bir arada olduğu başka bir örnek görülmüş mü bu zamana kadar?

Son düzenleme:

Nasip34

Bilgili Üye

Her ne kadar hayvan figürlerini andırsada ben buradaki kayaların doğal oluşumlar olduğunu düşünüyorum.Maaşallah,ortam hayvanat bahçesi gibi:)
Bu kadar hayvanın bir arada olduğu başka bir örnek görülmüş mü bu zamana kadar?
Ustam ben de tam ters mantık yürütmüştüştüm :) eğer tek figür olsaydı (mesela kurbağa) bir kayanın benzerliği derdim ama 3 kaya birden hayvana beziyorsa bu rastlantı imkansıza yakın, zira doğal iklim şartları aynı yerdeki 3 ayrı kayayı 3 ayrı hayvan şekline sokmaz. Özellikle Kurbağa, benziyor denemeyecek kadar zıplamak üzere olan ön ve arka ayaklarıyla, ben kurbağayım diye bağırıyor :)

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Kader ustam bu yorum çok tanıdık geldi😁
bu yorumla nerede tanıştınız kıymetli kardaşım..??
Yaşlanıyoruz artık, unutkanlık doğal diyorlar.
Dün akşam eve vardım, çocukları tanıdım da hanımı tanıyamadım, dedim bu hatun kişi kimdir ve bu evde ne arıyor..? :200:

Hatun, yüzüme garip garip baktı, Allah cc herşeyin hayırlısını versin dedi.

Nasip34

Bilgili Üye
Son eklemiş olduğunuz resimlerden, sondan 3. de en solda kaplumbağa bile var. Yerde yatan timsahın kafasının baktığı tarafta... İnanılmaz güzel, bir o kadar büyük güç isteyen biryere benziyor. Şahsen ben olsam tüm kayaları ıslatarak (geç kuruyan yerlere bakarak) ve 5 açıdan resimleyip, müjdelerini bulmaya çalışırım. Böylelikle 2 şeyden biri eline geçer.; ya müjdeleri de sana yeter, razı olursun veya az çıkar büyük düşünmek için sponsorun olmuş olur.

Craz

Yeni Üye
Son eklemiş olduğunuz resimlerden, sondan 3. de en solda kaplumbağa bile var. Yerde yatan timsahın kafasının baktığı tarafta... İnanılmaz güzel, bir o kadar büyük güç isteyen biryere benziyor. Şahsen ben olsam tüm kayaları ıslatarak (geç kuruyan yerlere bakarak) ve 5 açıdan resimleyip, müjdelerini bulmaya çalışırım. Böylelikle 2 şeyden biri eline geçer.; ya müjdeleri de sana yeter, razı olursun veya az çıkar büyük düşünmek için sponsorun olmuş olur.

Craz

Yeni Üye
Teşekkür ederim ustam peki sizce burda varmıdır bişeyler uğraşılsa güler mi yüzümüz

Nasip34

Bilgili Üye
Hepimiz biliyoruz ki herşey nasip :) çok güzel yer olduğu da ortada... Kendi ruh halimle, birşey çıkaramasam da böyle biryer ile meşgul olmak beni çok keyiflendirir idi.

alaçamlı

Bilgili Üye
bir kurbağa bir tosbaaa bir kertenkele dev gibi bir yılan birde timsah var. jurasipark müberek.

Bereli

Aktif Üye
=BulursamKader25]bu yorumla nerede tanıştınız kıymetli kardaşım..??
Yaşlanıyoruz artık, unutkanlık doğal diyorlar.
Dün akşam eve vardım, çocukları tanıdım da hanımı tanıyamadım, dedim bu hatun kişi kimdir ve bu evde ne arıyor..? :200:

Hatun, yüzüme garip garip baktı, Allah cc herşeyin hayırlısını versin dedi.[/QUOTE]

3 hafta önce deve figürüne kadın figürü paylaşımı yapmıştım konuyu katletmiştim resimleme kötü olunca böyle yorum yapmıştınız bende unutkanım ama sizin yorumlarınızı unutmam. maşşallah bilginiz super, Aman kader ustam yengede kızıp seni unutur dikkat et? rabbim herseyin hayirlisini nasip etsin hersey gonlunuzce olsun saygilar sevgiler