Arkadaşlar sizce hangi dedektör daha iyi ? Daha derin ?

svs

Engellendi
etoile ustam merhaba . Ustam sıfır bir makina yaptirdim o fiyata icindeki parcayi biz degistirdik makina dahada derin cekmeye basladi .

Senin makina gerilim yemis ustam . Şimşek etkisi ile zarar görmüş bizde öyle oldugu zaman makinayi kaldirip atiyoruz . Ama bizde şimşek cakmasi ile degil dedektörle yulsek gerilim kablosunun altindan gecerseniz dedektorubuz bozulur . Bozulabilir degil bozulur. Yuksek gerilim kablosu ile şimşek düşmesindeki ikisinin arasindaki elekteil gucunu bi dusunun . Simsek mahfetmistir makinanizi . Ya servise gonderin yada acip baktirin pirimcler patmamistir muhtemelen geri duzene binermi binerse nasil olur o pirinclerin degerlerini tutturabileceklermi bilmem orasini insallah eski dizene biner

Markasini yazarmisiniz makinanizin . Herhangi bir sorun oaz burasi forum sayfasi. Ve dedeltor bölümümdeyiz
Isteyen istedigini yazabilir . Sorun olmaz ustam

svs

Engellendi
ragıp ustam sezonu açmadık daha 1 ayimiz kaldi insallah bolbol resim atacam zatem

etoile

Engellendi
svs
Tabi sorun olmazsa yazayim, benim gözüm Timur Kardes Korktugu icin Temkin ve ittihadli yazmaya bakiyorum!
Ben Bu Makinayi 2010 Yiliinda Avusturyadan Aldim ve ismide GOLDEN KING. Bu Makinalarin 2 Türlüsü vardi Bir Standart olan ve Sadece Türkide satilan bir diger Modelde Avrupa Piyasasi icin olan tür! Bende Avrupa Piyasasi icin olan Makina.
Aneliz yaptigi Alani Grafik Olarak Gösteriyor!Ekli dosyayı görüntüle 157808

svs

Engellendi
Hmm turkiyedekini kullanmistim bende hayatimda kullandigim en degisik makinaydi etoile Kotü makina yoktur kötü kullanici vardir. Evet guzel makina ama ben kullanamadim.

etoile

Engellendi
svs
Azizim sen bu islerin Pirisin, bak ne soracagim, biri Cihaz satiyor. Alan Arama ve Tarama 800 Metre ve derinlik 14 Metre!
Altin - Gümüs - Bakir ve Elmas Ariyor-

Resmini yüklüyorum ve Fiyatida Cok Uygun! Mevzu Bais bile degil!
Adam Ödemeyi PayPal Üzerinden Kabul ediyor buda su demek, Adam Malina Güvenmese PayPal üzerinden Havale kabul etmez cünkü PayPal üzeri Havale demek en azinda 45 Garanti demek yani Adamin verileri Dogru degilse, asli olmayan bir ürünü sattigin icin geri Almaya Mecbur!!! Eh öyle durumda Adam Malini neden satsin degilmi, ne dersin?Ekli dosyayı görüntüle 157809

etoile

Engellendi
svs
ALLAH iyiligini versin, Gülme krizi geldi yazdigina! evet dogru dedin! Gercekten kullanmasi Kompleksi bir makina!
Ben bu makinayi icat eden adamlada konustum sonradan, sagolsun gel hal ederiz dedi. 40 defa Vatana geldik ama Adamin yanina gitmedik... herseyde bir hayir vardir...
sagol var ol cevap icin...

etoile

Engellendi
svs
Sana Cevap yazdim ama bende Mesajin gittigine dahil bir belirti yok svs

Tekrar Tekrar denedim, ne o Blokemi ettin anlamadim?

etoile

Engellendi
timur964
Evet Haklisin, gecenlerde bana öyle bir uyarida bulunmustun Mesaj kutunu sil diye, yaziyi yazdiktan sonra hatirladim!
Sildim eski mesajlari, Timur Azizim, VALLAHi sende olmasan ne kural bilecez nede Mesajlari idare etmesiniz.
ALLAH Razi olsun senden!

kalibre

Yeni Üye
her nimet paylaştıkca a

her nimet paylaştıkça azalır,ilim paylaştıkça çoğalır.

Son düzenleme:

kalibre

Yeni Üye
her nimet paylaştıkca azalır,ilim paylaştıkca çoğalır.

@<a href="https://definesohbeti.com/member.php?u=16870" target="_blank">etoile</a> ustam merhaba . Ustam sıfır bir makina yaptirdim o fiyata icindeki parcayi biz degistirdik makina dahada derin cekmeye basladi . <br>
<br>
Senin makina gerilim yemis ustam . Şimşek etkisi ile zarar görmüş bizde öyle oldugu zaman makinayi kaldirip atiyoruz . Ama bizde şimşek cakmasi ile degil dedektörle yulsek gerilim kablosunun altindan gecerseniz dedektorubuz bozulur . Bozulabilir degil bozulur. Yuksek gerilim kablosu ile şimşek düşmesindeki ikisinin arasindaki elekteil gucunu bi dusunun . Simsek mahfetmistir makinanizi . Ya servise gonderin yada acip baktirin pirimcler patmamistir muhtemelen geri duzene binermi binerse nasil olur o pirinclerin degerlerini tutturabileceklermi bilmem orasini insallah eski dizene biner<br>
<br>
<br>
Markasini yazarmisiniz makinanizin . Herhangi bir sorun oaz burasi forum sayfasi. Ve dedeltor bölümümdeyiz <br>
Isteyen istedigini yazabilir . Sorun olmaz ustam
<br>
<br>

önce hayırlı olsun iyi günlerde kullanın,bizde elinizdeki nimetten yararlanmak isteriz,en azından diyarbakırdaki dedektör yapan arkadaşın tel verirseniz bütcemiz yeterli olduğunda iletişime geceriz.sanırım forumda buna itiraz olmaz.