arkadaslar sizcenedir

R00T

Profesyonel
Co Admin
08 saniyede ki yer açılmış yanında sunağı var net göremedim.Öyle geldi bana.Açılan yerin kapak oturtma kitlenme yeride belli.Ama etraf mezarlık alan.Bu çekimlerle olmaz sen orda olup fotoğraflamalar yapmalısın.

nedim

Member
orayi kazan birsey bulamadi oraya harita diyen bile var bana mezar gibi geldi ama bilemiyorum

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
nedim ben benzetemedim çokda önemli değil , şüpheli noktalara vurgu yapılıyor zaten

nedim

Member
oraninin karsisi birdag onceden bir yabanci adam geldi gecen yil ermeniydi burda onlarca birseyler oldugunu soyledi kimse izin vermedi adam sanki bir yerleri belirleyip gitti

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
nedim Ermeni önce görünür bir vakit sonra kaybolur :) iş yapabilene bölge verimli güzel

nedim

Member
neresinde kapak ve oturtma yeri varki isaretin neresi

nedim

Member
ben hep sehirdeyim hafta sonlari gide biliyorum bahcelerimiz icin xsadece ozamanlar ceke biliyorum

nedim

Member
burasi mezar degilmi sizce sizdaha iyi bilirsiniz

nedim

Member
hangi oymalar bukanal yuksek bir kayanin ustune yapilmis icine su koysan iki tarafada su gidiyor suyun dustugu yerde mezar ola bilirmi

fatih7979

Süper Moderatör
Süper Moderatör
konuları bırleştırdım burdan devam edın resımlemeyı net yaparsanız daha net cevaplar alırsınız

nedim

Member
bakin arkadaslar buraya attigim vidyolarin dikdortgen vekaya kasasi dedigim iki kucuk sunak olan isaretler hepsiayni alanda balik insanyuzu dere vedigerleride dagdahepsi ayni yerde derenin yamacinda cekildi ucu haric hepsi ayniyerde ve ben hic net cevap veren olmadi burdan bana onceden resim attim yine net cevap alamadim