Armut ağacının yanı...

PiSaGoR

Engellendi
Ustam açtığımız yer kilisenin kuzey batısında ve yüksek bir alan.eski mezarlık alanı diye bahsediliyor.biraz armut ağacından birazda hocamızın asayı noktaya saplamasıyla vira bismillah deyip başladık işe...böyle bir sonuç çıktı ortaya :D
Orya asayi vuran hoca size bundan sonrası için neden yön verip bilgilendirmemis ?

Birde o taş yataymi dıkey mi ?

R

remuss

Misafir
Hocanın asasi hocaya kacsin
Su emeğe bak ya yazık kardes hocaya inanma
Derim ben umarim para pul kaptirmamissinizdir. Kolay gelsin
He birde bu kadar kazabiliosaniz bi gelin a :)

goqhany

Yeni Üye
ustam hocayı bilmemde kaçan bize kaçtı:D ustam taşlar zeminde yatay döşeme şeklinde.adam birde inat biz dedik yana o dedi aşağı da aşağı.aldık aşağındanda üçün birini. sonunda kaldık öyle...işçilik olarakta ustam bu en ufak işçiliklerimizden birde diğerlerini görsen :D

Aslan Bey

Yeni Üye
Bi bina düşün çatıdan başladıniz kazmaya ama binanın ortadan değil yandan. Zemin kata kadar geldiniz hemde duvarın dibinden fakat balkondan içeri girişi bulup giremedi niz. Zaten kapıyı bulmak mesele.

Yörük ali

Aktif Üye
bu resimlerden sonra muhtemelen istanbulda boğaza yeni yapılacak olan yaya tüp geçit ihalesini size verirler bu nasıl bir kazmaktır ya

Ibrahım2

Bilgili Üye
Burayı cubuklamı buldunuz eşdınız dıcekdımkı anladımkı kendini evliya sanan şarlatan birinin elindeki sopayı vurduğu yeri eşmışsınız dondum kaldım biraz hayretle düşündüm vay bizim halimize dıye .kardeşim bence napın bılomusunuz tutun getirin o kişiyi çukura atın üstünü kapatın tabı işin espırısı gerçek de yapmayında lütfen inanmayın hacı hoca diye gelenlere zaten bu işe gelen biri varsa ne hacıdır o nede hocadır neyse cihaz desteği alın yada çubuk en mantıklısı bu

simpatyan

Aktif Üye
Bu neki abi hacı hoca diye geçinen bazı Ustalara telgrafın tellerine kuşları degilde bunlari kondurmak gerek.Kışın ortası toprak zemin buz tutuyodu.13 mt derinlikten sonra bide 10 mt tünel şeklinde kazdirdilar.Valla 8 mt sonra hiltiyle santim santim eştik toprak o kadar sertti.Binanin tavanina dökülen dökme çimento harcı gibiydi.Gerci biz bi çok enteresan mükemmele yakin bi çok taş ustune işlenmiş figür çıkardık.Tek teselli bu oldu:)))))

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bu işçilikten sonra helal olsun diyorum başka birşey demiyorum. Bu işlerde önce işaret sonra anlam çıkarma sonrada anlamın içinde hocalık durum varsa hoca olarak işler yürür. Siz sondandan başlayarak zarar etmişsiniz. Ama bunu görünce size tümülüs bile az gelir :) :4:

alparslanlar

Yeni Üye
Ben bu kadar yer kazdıktan sonra hocayı gömerim abi....bari başkaarına kazdırmasın !!!