Asker mezarımı,3 ayrı odamı

Beskaza

Member
Bugun herhangi çubukla kontrol filan hiç birşey yapılmadı . Yalnızca fotograflamak için ve kayalarda boşluk sesini kontrol ettim . Yalnızca 1. Isaretin üstünde ki zemin haricinde boşluk sesi alamadım

Beskaza

Member
Geçen gün yüklediğim basit resimlere ilgi daha çok olmuştu nedense ..

yagiz

Aktif Üye
kardeş yerin güzel fakat sana tavsiyem 10 düşün yardım al analiz et 1 işlem yap şimdi gördüğüm kadarıyla resimlerin üzerinden işaretleme yapıp yorumlarda bulunacağım
fakat her şüphe duyduğun yere paldır küldür dalıp işlem yapma iyice emin ol yoksa seni yorar sonuç alamadığında yıpratır bir süre sonra iyice soğur öylece bırakıp gitmek zorunda kalırsın işaretler üzerinde tahribat yapma

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Beskaza kardeş benim tahminim burada toprağın üzerindeki işaretlerin olduğu kayalık kısım buzdağının suyun üzerinde görünen kısmı misali sadece ve bu kayalıkta emek harcamak boşa kürek çekmeye benzeyecektir. Gerçek hedef çok daha derinlerde ve devlet baba el atmadan olacak işler değil diye düşünüyorum

nathandrake

Aktif Üye
Burası bir ören yeri gibi gözüküyor her yerden her şey çıkabilir ama apollonus üstadın da belirttiği gibi işçiliği ağır bir yer amatör olarak zor yani.

kaplumbaga

Member
Zordur oraya çıkmak ama papaz kırılmasa iyidi hımm neyse merdiven olmalı orada

godfather

Member
Kayaların üzerinde gençler tarafından kalp ve isimler yazılmış değil mi. Hüsnü yazısı gördüm, :) kime niyet kime kısmet mekanlar

R00T

Profesyonel
Co Admin
Fotoğraflarına baktım kardeşim.Ustalar güzel şeyler söylemişler.Şahsi fikrimi söylemek isterim.Kayalarda küçük kasa olur mu bilmem ama .Senin oda mezarların zemin altında .Yani toprak kısım altında . Tünelden gözün korkmasın tüneli şu şekilde Tandır gibi düşün inersin 1-2 metre yatay olarak kapıya ulaşırsın.Ama işçiliği ağırdır bu belli.İşaretinden uzakda değil.Merdivenlerden çıktıktan sonra karşı tarafında 25-35 metre kadar bir mesafede zeminde değerli tespiti öneririm.Gerçekten usta bir çubukçu sana şart gibi.