Aslan işareti hakkında bilgi .

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
.
.çizmişsin ustam evet öyle ... karşı baktığı tarafta incelenmesi gereken yerler var büyük blok kayalar felan var .. yalnız kale yok ..
Hayırlısı olur inşallah sevgili kardeşim. Anladığım kasarı ile siz bu bekçinin altındaki mağaradan ufak bir şey alınmış diye duymuşsunuz. Size akıl vermek bizim haddimize değil. Laikin Ben diyorum ki o mağaradaki iş yarım kalmış olabilir. O mağaranın bence çok iyi incelenmesi gerek. Tamam tabiki aslanın baktığı yönde önemli o tarafa bakarsınız.amma ben diyorum bu mağaranın ikinci bölümü daha duruyor bence.

Pirana

Bilgili Üye
Bu resmi farkli formda gordum 3 basli kopek mitolijide celberusmu nedir onu simgeliyormus sahtemidir bu

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hayırlısı olur inşallah sevgili kardeşim. Anladığım kasarı ile siz bu bekçinin altındaki mağaradan ufak bir şey alınmış diye duymuşsunuz. Size akıl vermek bizim haddimize değil. Laikin Ben diyorum ki o mağaradaki iş yarım kalmış olabilir. O mağaranın bence çok iyi incelenmesi gerek. Tamam tabiki aslanın baktığı yönde önemli o tarafa bakarsınız.amma ben diyorum bu mağaranın ikinci bölümü daha duruyor bence.
.
Ustam mağaranın 10 mt den sonrası toprak ile kapalı ..tahminimiz mağarayı açanlar toprağı aşşağıya değilde ileriye doğru döküp kapatmışlar ... benim düşüncem 1 ci aslanın baktığı yön .. orada incelenmesi gereken yer var .. 2 cisi .. bu mağaradan 1 tane daha olduğunu düşünüyorum .. mevcut mağaranın ileriye devam edib etmediğinin tespitinide yapacaz .. inş .

Pirana

Bilgili Üye
Dagli2023 bu isarete hakimmisin sahte olup olmadigi anlasilir yakinda izlenimle

Daglı2023

Yeni Üye
bu işareti bi arkadaş gönderdi bu bölgede calışmalar yapmış net bir şey tespit eden çıkmamış yardım edermisin dediler havalar düzelsin dendi ve bu vürüs cıktı nasip olursa gidip görecegim zirve hakim bir tepede denildi @Pirana