Aslan işareti

tosun765

Member
Güzel duruyor ama aslan değil de başka bir hayvan gibi boyun kısmı çok uzun. Köpek gibi yada koyun lama gibi birşey olabilir. Bilemedim ben.
Canlı olarak göründüğü zaman net anlaşılıyor ustam sağ ayağını kaldırmış vaziyette ama ne yazikli ğünümüzde tahribatcılar tahrip etmiş karsısına baktımızda kayalıklar var ustam zaten hem altını kazmıslar
Güzel duruyor ama aslan değil de başka bir hayvan gibi boyun kısmı çok uzun. Köpek gibi yada koyun lama gibi birşey olabilir. Bilemedim ben.

R00T

Profesyonel
Co Admin
Ustam uzakta blok kayalıklar var sanırım hayvan fügürü orada. Hangi kayada ise o fotoda uzaktan yerini işaretler isen baktığı yön pusula olarak nedir söylesen şahsi fikirlerimizi yazalım bizde.

Turko

Uzman
Canlı olarak göründüğü zaman net anlaşılıyor ustam sağ ayağını kaldırmış vaziyette ama ne yazikli ğünümüzde tahribatcılar tahrip etmiş karsısına baktımızda kayalıklar var ustam zaten hem altını kazmıslar
Ozaman . Aslan kabul edip. Şunları demem gerekiyor. Aslan mali gücü simgeler. Mezarı oda mezar olur. Gırtlağa kadar mal olur. Bu yüzden bulunmasın diye herşeyi yaparlar. Ayağı direk kayaları gösteriyor ise zemin altı oda mezar kuyruk tarafında . Ben biraz bu işleri ogrendiysem ne makine ne çubuk. Adam lazım o odayı tespit edecek . Boşuna sağı solu kazmayın. Şimdi orası varya fıkır fıkırdır. Ne kadar mineral varsa cirit atıyordur. Çubuk tan başka çare yoksa , klimaci dan 1 MT bakır boru al çapı az geniş olsun iki ucunu da kapattır pense ile presleyip lehim atsınlar. Yine 1 MT civarı aynı çapta inşaat demiri ayarla. Alana gidince aslanın kuyruk tarafında 10 MT kadar gerisine önce demiri çak 50-60 cm kadar yer yap sonra o yere bakır boruyu sok. Al eline alüminyum çubukları boşluk bak . Önce heryere zıplar çubuklar 45 dk içinde bir yere odaklanır. Eğer az biraz çubuk hareket bilgin varsa , o noktada oda var mı bulursun. Rast gelsin.

R00T

Profesyonel
Co Admin
Tosun ustam işaretten 30 metre civarı geri çekil işareti uzaktan çek işaretin yapıldığı kayalıkları blokları komple görelim nerde döngü var dirsek sapağı var görelim. Yönü bilelim.