At kartal ve balik isareti

Bahrifisek

Yeni Üye
Selamun aleykum ustalar ben bi bolgede bi kac donumluk bi arazide at isareti kartal ve balik isareti birde kilic bunlarin bi anlami var midir degerli yorumlarinizi bekliyorum

poseidon2023

Uzman
bu dediklerinin resmi varsa görmek isteriz işaretleri ve cevre resimleri

timur964

konularim
bir birleriyle çok alakasız işaretler bi arada eşkıya işimi acep görseydik iydi

Bahrifisek

Yeni Üye
Fotolar yukluydu ama formatlaninca silindi fotograflar yakin zamanda cekip atarim birde D isareti ve para buyuklugundeki bir tas gunese benzetilmis yine 1 tl boyutunda bir tasa kurt veya ceylan figuru kabartma olarak yapilmis evde fotolari yaklastirip inceleyerek farkettim bazi isaretleri gormek icin buyutec gibi bisey gerekebilir

Bahrifisek

Yeni Üye
3 tanede ucgen vardi kayada kaya yerde bagimsiz fakat.buyuk bir kaya 400 500 kg agirlik vardir kenarlarinda carpi isareti var ayrica ucgen cizili kayanin yaninda kucuk tasa hac motifi islenmis ve uzeri agac dallariyla kapatilmis gibi

timur964

konularim
3 canlı 1 cansız havada karada suda ve savaş aleti kılıç çok enteresan bir an önce resimle merakla belliyorum . kolay gelsin

karadağğlı

Member
Aleyküm selam akkaten çok iddialı işaretler görmek isteriz resimleri birçok üstada hazır kıta bekliyordur resimleri görüp . Eşsiz bilgi ve tecrübelerini aktarmak için

poseidon2023

Uzman
aga işarete baktınmı acaba olmıyacak acaba bumu yok bumu büyütüp bakmak benzetmek olmaz işarete baktın bu kurt yada ayı demen gerekiyor

Bahrifisek

Yeni Üye
Bugun gidemedim ama bi kac gune gidicem bolgeye hakim bi tepede buldum bu isaretleri bi tasin icinde yuzuge benzer bi halka vardi

Yörük ali

Aktif Üye
maşallah işartelere bak sen iyi incele oralarda bir kalple güneşte olması lazım