Atıştırmalık alırken karşılaşabileceğiniz Semboller :)

jeolog

Co Admin
Co Admin
Son zamanlarda sevenlerinin sayısının arttığı bir bisküvi markası var. Süper marketlerin raflarında devamlı gördüğüm bir ürün mavi renkli paketinin içinde kakaonun siyahına bürünmüş içi de bembeyaz kaymaklı, merak uyandıracak cinsten... Ben de merak ettim aldım neden bu kadar popüler diye, yemeye başladım gerçekten de leziz, ve reflüm olduğu için de bisküvi ile aram pek yok bu yüzden de merak içindeyim acaba reflümü tetikleyecek mi... Neyse aradan zaman geçti tetiklemedi. Sona kalan 3 tane bisküvinin hamur kısmını ayırdım ve tam o sırada logosunu farkettim. İnsan bunca işaretlerin arasında her gün cebelleşirken bu sembolü gözünden kaçırmazdı. Ben ne olduğunu anladım ve acaba benden başka birileri de bu konuda bir farkındalık yaşamış mı diye internetten araştırayım dedim ki zaten mevzuyu çok önceden çözmüşler :) Neyse buraya kadar güzel ve aydınlık bir anlatım olsun istedim çünkü bundan sonrası karanlık :)
İlk önce hangi üründen bahsettiğimi görelim. Ürünün adını özellikle yazmıyorum ki Googlegiller hemen kayıt olayına girmesin.
Ürünü çıkartan firmanın logosu bu ve bu alt firma ünlü bir sigara firmasının bünyesinde.
Ekli dosyayı görüntüle 164321
Bahsetmiş olduğum bisküvinin hamur kısmı ise gördüğünüz şekilde ayrıntılı bir motifle bezenmiş.
Ekli dosyayı görüntüle 164322
Gördüğünüz üzere Lorraine Haçı ve dünyayı temsil eden küresi ile bütünleşmiş bir simge, Tapınak Şövalyeleri ile bağlantılı olduğu bilinmektedir.
Ekli dosyayı görüntüle 164323
Tapınak Şövalyeleri ile bağlantısının pekiştirildiği 12 adet Pattée Haçı da mevcut.
Ekli dosyayı görüntüle 164324
Bu sembolleri birde çember içine alınca hem güç hem de sonsuzluğu temsil ettirmişler ki, on numara mesajlarını çaktırmadan vermişler.

Tapınak şövalyeleri ve illuminati biz takip etmesekte hayatlarımızın içine farklı şekillerde bir yerlerden girmeyi defalarca başarıyorlar.

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Paylaşım ve bilgilendirme için teşekkürler hocam Allah razı olsun inşaEllah. Yetişkinler bu tür durumlarda pek içini kurcalamazlar. Aslında buradaki asıl hedef çocuklarımız. Onların da tek hedefi çocuklarımızın bilinçaltına tatlı leziz ve sevimli girmektir. Çok yararlı bir paylaşım. Hatta sosyal medyada hızla yayılması gereken bir konu. Aynı zamanda devlet tarafından derhal el atılması gereken ciddi bir konu. Sevgi ve saygılarımla

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bu mondelez firmasinin ürünü ve market alışverişlerinizin enaz yarısı mondelez firmasının ürünüdür ve her evde kesinlikle birkaç çeşit ürünleri vardır. Farklı marka isimleriyle binlerce ürünü vardır ve mondelez yazısı gorunmeyecek kadar küçük bir şekilde ürünün bir köşesine sıkıştırılır ve bunlar şu anda dünyayı yönetenlerin ve yön veren iki elin parmağını geçmiyecek ailelerden birinin şirketlerinden sadece bir tanesidir. Yani keşke bir bisküviyle falan hallolacak kadar kolay işler olsa bunlar

Son düzenleme:

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
yinede kafire pek güven olmaz ....yememek ve yedirmemek lazım ... eminimki o yiyeceğin içinde 1 haltlar vardır ...