Ayetelkürsi okumanin getirdikleri

Şirvan

Operatör
Bundan 5 6 sene once bir balıkcı arkadaşin tezgahının önunde sohbet ediyoruz. Yıllardır görmediğim bir arkadaşımi gördüm benim için sıkintılı yıllardı merabalaştik halhatır sorma derken gel senle biryere gidelim dedi. Giderken sohbet defineye geldi bu mevzuda konuşuyoruz kendisinin bir kirvesi varmış o da ilgileniyor bu konularla dedi. Tanısıriz müsait olduğun bir vakit gideriz diyerekten kendisinin türkmenistanda eğitim aldığını yıllardır 20 sene var üç aylarda ayetelkürsi okuduğunu kendisine birçok özellik kattığından bahsetti. Gerci bunlari anlatmak ne kadar doğru bilemiyorum inşallah bana bir sikintı gelmez. İstersen sende okumaya başla dedi nasil olacak neler olacak bahset dedim o zaman kivremin yanina gidelim orda anlatalim dedi. Gittik bunun yanina taniştik çay içtik sohbet ettik baya bir zaman geçti bu arada gelenler oluyor merak ederekten bunlar neye geliyor buraya gelenlerin sikintısi olur buda yazar yakar dedi peki gunah değilmi dedim hayır gelenleri dinler ara açma yuva yikma kötü niyet varsa yazmaz cinni bulasir karikoca arasini yapma adamın gozu dısardadir eviyle.ilgilenmez hasta olanlar bunlara yazar dedi birde tılsım bozar define işinde dedi. Akşam olmuştu yanımiza geldi ayetelkursi okumanin faydalarina geldi. Eğer hergün üç aylar başlarken bin adet okursan 38.39 binde yanına birileri gelir me istediğini sorarlar yalniz imanin kuvvetli ise oku yoksa sıkintı yaşarsin dedi. Okurken obdestli temiz bir ortamda olacaksin güzel kokular süreceksin sigara içmeyeceksin içersen tekrardan abdest alip okumaya devam edeceksin dedi. Seni korkutmak okumani engellemek için cinconlar gelebilir bunlardan korkmayacaksin okumaya devam edeceksin bir gün okumazsan işin sır kapısı aralanmaz sadece sevabi kalır sırra vakif olamazsin dedi arkadaşımda tasdik etti. Sizde ne gibi özelliler katti dediğimde görme yazma ilim gibi konuları istemişler gelenlerden.

Şirvan

Operatör
Kisilerin gunah iman durumuna gore bu sayi artabilir dediler. 3 aylarin başlamasinada az bi zaman vardi. Tamam okuyacam dedim tabi bunlar başlamadan önce 33 kere okunmasi gereken konut dualarini soylediler sonrasinda hergun 1000 adet bununokuyacaksin kabul olduğunuda seni kabede namaz kılmaya götürürlerse o şekilde anlarsın nasıl gidilecek tam uykuya dalarken. Sen yatarken onlar seninalır gotürürler dediler. Sıkintida olan müslümanlara yardima götürurler dediler.

No:name34

Aktif Üye
Emeğine sağlık koca yürekli üstadım. Sonsuz saygılar. Rabbim herşeyden önce sağlık huzur mutluluk versin tüm müslüman kardeşlerimize.

Şirvan

Operatör
Üc aylar başlarken okumaya başladım hegün bin adet. 20 binlerde okuduğum odada gölgeler sıcakta asfaltta bir ısı dalgası olurya onun gibi birşeyler görunmeye başladı ışık parlamaları gibi. Golgeler üzerime geliyor ettafimda dolaniyor mobilyalardan sesler geliyor bunlari anlattığımda seni korkutmaya gelenler var devam dediler neyse 40bin bitti gelen giden kabeye de gidememiştim devam dediler iyi devam edelim senin gunahin biraz fazla onlar temizlenene kadar olmaz devam diyorlar ramazan ayınin son 10 gunu dedikleri oldu gittik namazimizi kıldik hemde iki kere götürdüler. 5 gun daha gecmişti ramazan bitmek üzereydi gelen yok henuz dedim devam okumaya dediler ramazan ayının sonlarina doğru evde yalnızim okudum uyku bastırdi tam yatacam kapida uc kişi ellerinde bir cübbe vardi bana giydirdiler ama nasıl oldu anlamadim uyumuşum birden birses ama öyle böyle birses değil sanki deprem oluyor gibi kalk kapiyi aç diyor bana bende ne kapısi dedim kalktim kapilari açtim geri kapattım kapidan neyi.kasdetti anlamadim arkadaşa söyledim bunlari yaptim bende dedim o da sabah namazıni kıldinmi evet namazlarımi kaçirmam vaktinde kılarim hep dedim borçlu gitmek istemem ölümun nezaman gelecegi belli olmaz bu sebeple ezan.okundumu hemen kılarim dedim. Daha kapidan neyi kasdettiler anlmış degilim

Şirvan

Operatör
Ne özellik verdiklerini söylemiyecem o bende sır kalsın arkadaşlar sikıntı yaşamamak için oraları anlatmayacam

No:name34

Aktif Üye
Emeğine sağlık koca yürekli üstadım. İnşAllah size sıkıntı yerine uygulayan kardeşlerimize vesile olduğun için sevabını vasıl eder .Sonsuz saygılar. Rabbim herşeyden önce sağlık huzur mutluluk versin tüm müslüman kardeşlerimize.

Şirvan

Operatör
Emeğine sağlık koca yürekli üstadım. İnşAllah size sıkıntı yerine uygulayan kardeşlerimize vesile olduğun için sevabını vasıl eder .Sonsuz saygılar. Rabbim herşeyden önce sağlık huzur mutluluk versin tüm müslüman kardeşlerimize.
Amin inşallah kardeşim

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
eline sağlık dostum

bluee

Member
ayetel kürsü nün kalp gözünü açtığınıda hatırlatmak isterim.her namaz sonrasıda okundugundada ölümle cennet arası bir adım mesafe kalıyor.