Ayı kapı oyma köfte

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

The Thing

C*
Süper Moderatör
ah ustam köfte dedin ya,akçaabat,tekirdağ,bilmem kimin yeri,falan filan,bi düğün merasiminden önce ,Düzcede bi köfte yedik,tüm sanatçıların bi uğrak yeri köfteci cezmi bi köfte yeyinde görün aradaki farkı.bi daha ararsın.
Ustam arada bir o köfteden yemek lazım fazla aşırıya kaçırmamak kaydıyla :D ,ben yemedim şayet yolum düşerse Düzce tarafına İnşallah.

The Thing

C*
Süper Moderatör
Bu fotoları gösterdiğin iyi oldu, bi ben yokum burada onun dışında ne ararsan var, şimdi mevzu kayanın kendisi de olabilir, zemin altı oda olabilir,tünellimi değil mi iyi bir çubukcu bunu sana diyebilir, hazır üzerlerine çıkmışken çubuk tutarak boşluk teyidi yapılabilir, ayrıca baktıkları yönde ne var,dikkat çekici bir şey var mı?Ağır işçilik.

Turko

Uzman
Turko ustam ben de öyle düşünüyorum. Yan tarafında bu kapıya benzer ufak bir yer var. Kare oyma ya daha yakın bu dediğim küçük giriş. Ama ustaların dediği gibi doğalda olabilir. Çünkü içeriden çıkarılan taş kırıntıları gibi emare bulunamadı.
Herzaman kesilen kırılan taşlar dışarı çıkmaz zemine yapılanları gizlemek için tabana da serilir.

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Mezari kare oymanin oldugu kayada ustten ve yandan aramanizda fayda var, egerki kaya mezar yapimina uygun ve buyuklukteyse. Oda olmadi kare oyma olan kayayi iyi detaylandirabilirseniz resimlerde uzak yakin farkli cephelerden, bir fikir edinilebilir zeminalti icin. Selametle kal

zaz12

Bilgili Üye
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...