ayımıdır dıye sormustum ustalar

kertenkele

Editör
Bulursam kader 25 ustam batı tarafında 2 yerde boşluk verdi ama dar bi boşluk burası geniş 4 veya beş metre uzunluğu var digerleri dar ve kısa timur964 ustamın dediği kare ise giriş burasımıdır emin olabilirmiyiz bu kare var dedigi taşta alt tarafta kare şekilde kesilmiş otun altında idi orası o net kare onu gördüm ama timur ustamın dedigini fark etmedim

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Bulursam kader 25 ustam batı tarafında 2 yerde boşluk verdi ama dar bi boşluk burası geniş 4 veya beş metre uzunluğu var digerleri dar ve kısa timur964 ustamın dediği kare ise giriş burasımıdır emin olabilirmiyiz bu kare var dedigi taşta alt tarafta kare şekilde kesilmiş otun altında idi orası o net kare onu gördüm ama timur ustamın dedigini fark etmedim
Kare başka bir mezardır.
Senin asıl yerinle irtibatı yoktur.

Birde ismin başına " @ " işareti koymadığından bildirim gelmiyor. Gelmeyince de haberimiz olmuyor yazdıklarından.
Sonra da sen de diyon ki; " benim başım kel mi? kader usta neden bakmaz? " :)))

kertenkele

Editör
BulursamKader25 ustam kusura bakma unutmuşum yığma mı değerli bu karemi yanında bi kayalık var önündede kamazullah var bu olabilirmi

kertenkele

Editör
@bulursamkader ustam atacağım kamazullah diye penis işareti ben hördüm gülmekten yıkıldım abi bi görsen adam resmen penis yapmış yığmanın hemen dininde ki kayanın diğer yüzü

kertenkele

Editör
Şimdi tlf giriyorum atamıyom atınca haber ederim

kertenkele

Editör
BulursamKader25 ustam kusura bakma birşey soracaktım googlede araştırıyorum da yıgmalarda giriş yok diyor kaya mezarlarında giriş kapı var ama yıgma mezarlarda olmaz diyor küçük bi odası olur ve oda zamanla çöker diyor arkiolojik kazı sistemi uygulanır diyor yani tünel olmazmı bunda acaba yoksa bu bizim yıgmalarla alakalı değilmi anlamadım bu günlerde işlem yapmayı düşünüyorum ama boşa kurek sallamayalım