Bacalı yer altı şehri ve oturak taşı

Hattusas

Yeni Üye
Ruh deliğimi sunak mı ? tümülüs mü höyük mü ? Vee en önemlisi sit alanımı ? bunları iyice öğrenin. burası hiç bir şekilde boş değil ve medeniyet yeri. tek tek ile bile günlük / haftalık / aylık kazanç kurtarabilirsiniz. Ama lütfen gayriresmi birşey yapmayınız.

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
yazı olan kayanın uzaktan foto su varmı? girişin oradan olabileceğini düşünüyorum. çubukla bir kontrol edin.

may77

Moderatör
Moderatör
dikkatimi çekenler

ustam biliyorum karışık oldu ama yıldızlar üçgenler, tabanca, köpek kurt başı gibi birçok şey var gibi.doğallarımı bakıver.

Son düzenleme:

No:name34

Aktif Üye
Ugrasilan yer neresi .oyuklarmi havalandirma deligi dediklerin
Hocam 30 yıl öncesinde orda giriş aramışlar bulamamışlar Sit alanı değil eminim bundan yatay belirli aralıklarda farklı yerlerde 3 5 mt yatay sonra dik aşağı doğru inen kanallar var yalnız bu kanallar insan geçecek şekilde değil nasıl yapmışlar görseniz utkunuz tutulur çevrede biraz tarama yaptım bir yüzük birkaç ta yüzeysel eski para çıktı ne olabilir burası

Aktif Üye
Ekli dosyayı görüntüle 159415
bu kayayı birazdaha fazla titizlikle incelermisin ... bana duruşu.. nazlı nazlı bakışı .... fıstıkgibi duruşu ...çok ilginç geldi ... rast gelsin.
Uçmuş hocam s.a sizin göstermiş olduğunuz yeri extra benimde çok dikkatimi çekti orda en az 30 dk orayla ilgilendim bizimkiler aşık mı oldu o kayaya muhabbeti de yaptılar .d Sizin çizmiş olduğunuz mantar gibi olan yerin üstünde bir kaplumbağa figürü var yakından daha net ama o fotoyu silmişim yanlışlıkla o kayanın bazı noktalarına çubuk çekti ve arex 17 de nokları doğruladı yalnız işlem yapamadık malzeme götüremedik oraya çok yüksekte bir yer ve dağın zirvesi orası Allah ın izni ile c.tesi sabah çıkıyoruz önce başka yer kolay olan sonra buradayız nasıl bir işlem yapıyım orada

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
No:name34 öncelikle çubuk... makina ... ve tokmak çalışmanı yap emin ol .... olduktan sonra x işareti koyduğum yeri del hiltiyle .. bakalım arkada boşluk verecekmi verirse solucan kamerayı

sal içeri .....

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
kırmızıyla işaretlediğim yerde delik gibi 1 şeymi var ...

Aktif Üye
Bazı ustalarımın yorumlarını dört gözle bekliyorum ama gelmiyoorum bilmeden bir kusurum mu oldu eğer olduysa bilmeden olmuştur affedin .s Admin bey poesidon bulursam25 kazama süpermoderatör ustamlarım ve adını sayamadığım değerli ustalarım saygılarımı iletiyorum

Aktif Üye
Bölge Samsuna 230 km uzaklıkta fotoların olduğu yere yakın küçük bir köyde şuan ahır olarak kullanılan bir kilise var 2 e 2 mtre bir kuyu var 10 mt oraya şuana kadar 1 kişi inmiş Altından mobilet kadar köpek heykeli var diyor ömrü uzun olsun 80 yaşında bir amcamız bu yerleri bize gösteren onada söylediğine göre 2005 de bir gavur geldi elinde siyah bir çanta bana yerleri köyleri çeşmeleri söyledi tek tek gösterdim bir yere götürdüm bu fotoların olduğu yer işte burda bana sana 5 mtrede bir sandık sandık para mezarları gösteririm demiş bu amcamıza müjde denilen bir çok yer vermiş durumu iyi çok şükür yalnız şuan sağlık sıkıntıları var işte oda beni çok sevdiği için yerleri gösteriyor tek tek o gavur sadece altın olan köpeği almaya çalışıyor o yerde tapulu olan yanında evi bulunan başka birine ait 2023 de gelip sana göstermediğim yerdekileri alıcam bana yeter demiş bu amcamıza 7 yer göstermiş amcada sadece birini açmış emekliye çekilmiş nunu neden yazdım siz değerli ailemle paylaşmam konuyu anlamanız için de birşey sorucam