Bağlantı Sorunu

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Sevgili ustalarım, dün bu saatlerde aniden ne olduysa siteye erişimim engellendi. Diğer sitelere girebiliyordum ama bu siteye girmek için tıkladığımda karşıma şöyle bir uyarı çıkıyordu:

"www.definesohbeti.com bağlanmayı reddetti."

Çok uğraştım ama bir sonuca varamadım. Facebookta bu site adına bir grup buldum. Hakiki mi diye emin olmadan bir mesaj yazdım oraya. :) sonra da uyudum.

Sorun sadece benden kaynaklanıyor mu diye teyit etmek için başka bir telefondan bağlanmaya çalıştım ama uine aynı sorunla karşılaştım.

Sabah uyanınca düzelmişti her şey. Böyle bir hata ile karşılaşan oldu mu daha önce sitede? Sevgili adminler ve moderatörler, bu uyarıyı alan kullanıcılar nasıl bir çözüm yolu izlemeli?

Sevgiler.

Son düzenleme:

CooL

Bilgili Üye
Dün akşam site linkinde bir sorun vardı bende giremedim

avır

Aktif Üye
Evet bende giremedim belki sitede bakım vardır dedim

MendereS

Bilgili Üye
değerli arkadaşlarım konuyla ilgili sizleri bilgilendirmediğimiz için özür dileriz. gerçi bende geç öğrendim, bana söylenene göre sunucu kaynaklı bir sorun varmış sorun giderilmiş, yalnız bu hafta yada önümüzdeki hafta içinde siteye bakım yapacaklarını 1 defaya mahsus kısa kesinti yaşayabileceğimizi söylediler. hakkımızda hayırlısı olsun. duyarlılığınız için tşk ederiz.

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
He tamam sıkıntı yok MendereS ustam. Ben de hiç bağlanamam diye tereddüt etmiştim. Bilgilendirdiğin için teşekkür ederim.

Sevgiler.

sepetkaya

Editör
kullanici ustam akilli adamsin vesselam bu konuyu acmasan, neden erisim olmadini anlamicaktik... kafayi yedim dün konulari kacirdim ne oldu ne bitti diye...en cok zaman ayirdigim site oldugundan erisemeyince kapadim teli... menderes ustanin bile haberi olmamis baksana... burdan sayin yoneticilerden ricam... erisim engeli olursa kisa bi duyru yaparsaniz cok iyi olur... selam ve sevgilerimle....

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Ben de uyudum erişemeyince. :) canım çok sıklıdı. Bağlandık siteye bir kere.

Sevgiler.

mahzen11

Yeni Üye
sayın usdatlarım bu sitenin en yenilerinden birisiyim.burada üsadlarımdan rezitefite gpr ler ve radarlar hakkında bilinçlenmek isterim.kimileri sadece boşluk almakta kimileri metallere gitmekte birde manyemetreler var.bunlardan hem metaller hem boşluk adına en güzel veri almak lazım tek seferde iş bitmesi lazım.ortalıktaki dolasan hürafelerde malumunuz.hangisine güvenelim dediyim gibi puse dedenktör deyil.arazi ufatmada alan tarama noktlamada görüntüleme.tecrübelerinize gerçekten ihdiyacım var fiyatlar cazip olmalı tek vuruş galhan vuruşu olmalı