Bakalım

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@deli firat bu konuya daha önceki yapılan yorumlara işlem yapıldımı her hangi bir sonuç varmı bizleri bilgilendirirmisin kardeşim kolay gelsin
Bende hatırladım. herhangi bir işlem yapılmadıysa konuyu neden tekrar açtığını anlayamadım.

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
deli firat kardeşim tarzın hiç hoş değil. burasıyla alakalı neler yaptığını soruyoruz hiç bir bilgi vermiyorsun hemde aynı konuda yeniden bilgi istiyorsun. Allah işini gücünü rast getirsin kardeşim.

poseidon2023

Uzman
bir kuralmı var bir yer birkere paylaşılacak diye yorum yapmak isteyen yapar yapmak istemeyen başka saysaya baksın ben lik görüyorum

yukarda düzlük alan olacak orda kilise yada manastır olacak

deli firat

DOĞACI
deli firat kardeşim tarzın hiç hoş değil. burasıyla alakalı neler yaptığını soruyoruz hiç bir bilgi vermiyorsun hemde aynı konuda yeniden bilgi istiyorsun. Allah işini gücünü rast getirsin kardeşim.
Şimdi ben efendiligimden sana cevap vermedim sana ne cevap yazacagım beli ama boş ver insanlık bizde kalsın bak kardeşim begenmedigin bir konuya yorum yapmazsın anlayana

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
deli firat Evet tarzından efendiliğin belli oluyor. burası tartışma yeri değil. siz gençlerin herşeyden önce öğrenmesi gereken şey efendilik.

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Burası ilim sahibi olmadan aşılacak bir değil. Ben gördüklerimi işaretledim ve fikrimi söyledim. Buradaki çizimde bana göre uyarı niteliğini taşıyor. Şimdiden kolay gelsin.

Ekli dosyayı görüntüle 159792

deli firat

DOĞACI
deli firat Evet tarzından efendiliğin belli oluyor. burası tartışma yeri değil. siz gençlerin herşeyden önce öğrenmesi gereken şey efendilik.
Yaşın benden bûyükse cevap vermiyecem bu yazdıklarına ben 42 yaşÄ¯ndayįm ayrįca konuylan alakalı ne sormuşsun cevap vermemişim

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
benim yaşımda 45 kardeşim. önemli değil. Allah bahtını açık etsin diyecek birşeyim yok.