Bakır çubukla test

Tb880

Member
Arkadaşlar merhaba uzun zamandır L çubuklar üzerinde çalışma yapıyorum. Şuana kadar verim alabildiğim çubuk sistemini sizinle paylaşmak isterim sizden de tercübeleriniz üzerine yardımcı olmanızı rica ederim.

8 ml kalınlığın da bakır boru dışı siyah kaplama var.
Sapı elemenyum balkon korkuluklarından yaptım

Daha önce prinç üzerine çalışmalar yapmıştım. Prinç bana göre gözümden düştü.

Daha önce prinç ile mezar çizdiğim yerler de şimdiki çubuk zerre tepki vermedi ayrıca prinç çubuğun çizdiği mezar mezar çıkmadı.

Dün yaklaşık 5 saatlik arazi çakışmasın da bir tane dahi olsa mezar bulamadım o bölgeyi daha önce prinçle gezmiştim maşallahı vardı prince göre yer gök mezardı.

Ama dün birşey dikkati mi çekti bir nokta da kapanma yaptı boşluk zannettim karşı duvarı aradım bulamadım kapanma yaptığı yer taşlıktı
Birqz kurcaladım malasef minarelli taş imiş.

Ne yazıkki başbelamız mineraller yine başrölde

Ekli dosyayı görüntüle 203115

Ekli dosyayı görüntüle 203116

Ekli dosyayı görüntüle 203117

Ekli dosyayı görüntüle 203118

Pscyhe

Engellendi
Soyle anlatayim sana kardesim..oncelik borukarin uclari kapali olsa daha iyi olur yada dolgu malzeme kullanirsan daha etkilidir..diger secenek kundak olarak kullandigin malzemede bakir olsun.ayni malzemeleri kullan cubuk mevzusunda daha etkili olur performans olayiniz artar..cubuk olayi cok tefarruatli bir istir dilinden anlamak ne anlattugini anlamak lazim..senin pirinc olayiyla tespit yapamamani anlayamadim cubuklar her yere genelede ayni tepkimeyi verir..cubuk bir anten gibidir asil alici insan vucudu ve enerjisidir.yani kullandigin metal etki yapar ama senin anlattigin gibi olmasi senin kullanmanda yada enerjinde sorun vardir diye dusunuyorum

Tb880

Member
Deneyi deneyi çözeceğiz bu işi

Mehmet_mehmet

Engellendi
Pscyhe ustam katılıyorum..pirinc çubuk şuan ben kullanıyorum tespitte ettiğim yerin kuyu ve kuyu çıkması ve buna bağlı bir tüneli doğruladı kendim kuyuyada indim çalışmada yaptım.. Aynı çubukla oda ve buna bağlı tünel tespitettim bakır çubukla da denedim aynı sonucu verdi bildiğim bu umarım kendimi ve kimseyi yanıltmıyorum, dualarım şuan bir çalışmamı sağlıklı bir şekilde tespit ettiğim gibi sonuçlandırmak, Allah bu işle uğraşan herkese garibanlara fakirlere yardımcı olsun sınavımızı kolaylaştırsın kanunlarımız sadece zengin diplomatların ve yabancıların işine geliyor,

Son düzenleme:

Tb880

Member
Arakdaşlar az öncdki çalışmam da bir kaç mezar tespit ettim ve şişleme de sonuç verdi ama çalışma yapmadım