Bakır çubuklarım için tavsiye

Şef

Member
Önemli olan çubukların boyu, şakül sistemi gibi.

antidepresan

Aktif Üye
Ustam ben degerliye baktım mıknatıs dediğiniz gibi mineral için ama bentonit kullanınca daha etkili oldu mıknatıslı çubuğun L yaptığımız yerin 5 cm ön tarafına bantliyorum yani çubuğun üç kısmına değilde arka kısmına ustam

antidepresan

Aktif Üye
Ustam ben bentonitsiz kullanirdim genelde sonra bulduğum yerde minarel testleri yapardim bu sistem sanki minareli minimize ediyor testleri yapmaya gerek kalmayabilir ama biraz daha arazide test ve bildiğimiz şüphelendiğimiz yeri bu sistemle sonuca ulastirabilirsek evet budur diyebiliriz inşallah

ragıp

Uzman
Ustam ben degerliye baktım mıknatıs dediğiniz gibi mineral için ama bentonit kullanınca daha etkili oldu mıknatıslı çubuğun L yaptığımız yerin 5 cm ön tarafına bantliyorum yani çubuğun üç kısmına değilde arka kısmına ustam
ustam, bahsettiğin konuda hakkın var.
olayı biraz daha açayım istersen.
çubuklar (genelde) gaz, boşluk vb en uç kısmı ile algılar
metalleri ise tuttuğunuz kabze kısımı ile algılar.
mineralde metale girdiği için, bentonitin, sap, kabze, kundağa yakın olması elbetteki olumlu etki yapacaktır.

dolayısı ile bahsettiğin tesbit çok doğru

selametle

antidepresan

Aktif Üye
ustam, bahsettiğin konuda hakkın var.
olayı biraz daha açayım istersen.
çubuklar (genelde) gaz, boşluk vb en uç kısmı ile algılar
metalleri ise tuttuğunuz kabze kısımı ile algılar.
mineralde metale girdiği için, bentonitin, sap, kabze, kundağa yakın olması elbetteki olumlu etki yapacaktır.

dolayısı ile bahsettiğin tesbit çok doğru

selametle
Ustam sağolasın testlere devam edip en doğru sistemi bulmaya çalışıyoruz tabi sizlerin biz bu işe başlarken ustumuzde emeği coktur inşallah en doğruyu bulur buradanda paylasiriz ki insanlar halen internette Facebook ta su sahtekarlarin umut tacirliginden kurtulur kendi 80_100 liraya maal edeceği çubuklarla nasibini arar

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bakır çubuğumu yaptım Allahın izniyle.Ama bakırdan pek memnun olan olmadığı için pek bir beklentim yok açıkçası.Birde pil taktım belki daha iyi çeker diye.Bakır çubuk yumuşak olduğu için çok eğilip bükülüyor.Düzeltene kadar canım çıktı.

antidepresan

Aktif Üye
Bakır çubuğumu yaptım Allahın izniyle.Ama bakırdan pek memnun olan olmadığı için pek bir beklentim yok açıkçası.Birde pil taktım belki daha iyi çeker diye.Bakır çubuk yumuşak olduğu için çok eğilip bükülüyor.Düzeltene kadar canım çıktı.

Ustam hayırlı olsun

ragıp

Uzman
@uçanhollandalı
ustam, hayırlı olsun.
şurada sizlerle ilgili yaptığımız bazı eleştiriler, emin olun ki sizlerin iyiliği için
kıymetli ustam, bakır çubuk, doyuma en kısa sürede ulaşan bir çubuktur.
çevredeki doğal frekanslar Tv radyo cep frekanslarından etkilendiği ve çabucak doyuma ulaştığı için pek bir tercih edilmez.
iş görür mü? elbette görür
arka cebinde bir selpak taşı
sık sık çubukları selpak peçete ile silmeni önericem.
selametle ustam

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@uçanhollandalı
ustam, hayırlı olsun.
şurada sizlerle ilgili yaptığımız bazı eleştiriler, emin olun ki sizlerin iyiliği için
kıymetli ustam, bakır çubuk, doyuma en kısa sürede ulaşan bir çubuktur.
çevredeki doğal frekanslar Tv radyo cep frekanslarından etkilendiği ve çabucak doyuma ulaştığı için pek bir tercih edilmez.
iş görür mü? elbette görür
arka cebinde bir selpak taşı
sık sık çubukları selpak peçete ile silmeni önericem.
selametle ustam
Allah razı olsun ustam.Sizlerin sayesinde birşeyler öğrenmeye çalışıyoruz.Verdiğiniz bilgiler bizim için çok kıymetli.
Bu çubuğu öylesine yaptım.Birazda tecrübe edinmek için.Bundan sonra ilk hedefim gümüş çubuk olacak.