Balik+ayak izi+yol a benzettiğim harita sekli.

Mrkn

Member
Acılan yeri sormüştun su sonradanmı geldi diye göl.demiştiniz anlamadığım su varken nasil açtılar orayı herhalde su daha aşalardaydı sonradan giriş yerini kapattı Mrkn ustam
Çok eskiden oralara kadar su yoktu, dogrudur. Ama magara da kapaliydi sonradan acildi havasi yok. Dogal olarak açik olan bir magara veya cok onceleri açilmis bir magara. Icinde gizli kapakli biryerler var midir bilmiyorum. Ama bakacagim. (Bir dahaki gelisimizde artik)

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
timur964 , Kullanıcı , Mirkut ustalarimin iscilik gorememesine de hak veriyorum tabi. Ama gozden kacmamali ki burasi göl kiyisi ve kimbilir belki yüzyillardir (taa urartu :) lardan bu yana ) hep dalgalara maruz kalmis ve bu güne ancak bu sekilde gwlmistir.
İşaretlerin orjinalini görmekle tahrip edilmişini, deforme olmuşunu veya sahte olanını görmek arasında farklar var ustam. Orjinali seni doğru yönlendirir; fakat diğerleri yanıltır. Boşa yorar. Dilerim ki muvaffak olursun.

Sevgiler.

Mrkn

Member
Ustaların dediklerine katılıyorum. Başka eklenecek sözüm yoktur. Yerinizin şu mağara kısmına bakın derim oradaki işlem sona erdirilmiş mi erdirilmemiş mi... Pek umut vermek istemem zira bu gün umutlu gidip boş döndüm. Senin de o duyguyu yaşamanı istemem. :)

Sevgiler.

Kullanıcı ustam,
Insan her gittigi yerden dolu donerse dunyanin döngüsü, evrenin ölçüsü şaşar :)
Sabir ve Emek, gerisi gelecektir.

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
S.A.DEĞERLİ USTAM Mrkn SON RESİM HARİÇ DEĞER RESİMLER DOĞALDIR .
SON RESİMDE OYUK ORJİNALSA MAHSENE PEK BENZEMİYOR AMA MEZARIN HABERCİSİDİR.

SAYGILAR VE SEVGİLER.