Balık işareti. Ve hac.

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
buyur ustam yuklledim
burayi ben kimseden duymadim kucukken 9 yil var tahminimce cocuktum balik tutuyrdum
2 tane siyah renge rover lux arac
ve ininceki fiyakali kisiler
beni onemsemeyip oranin fotorafni cekti videoya aldilar etrafi
ogun neden kayaliklari bu kadraja aldiklarini cok merak etmistim gerckten gecen gun bunu sizinle paylasmak istedim ve gidip foto cektm .
bu insanlar ozmn burda ne buldiku yada bulackti ki foto cektiler
ztn cok zor bir yer kimse calisamaz devlet destkli olmadan ama bu konuyu ve burayi cozmek guzel olackti
Şimdi gelelim fiyakalı kişilere...
Eğer burada gerçekten bir bayan mezarı var ise ki benim kanaatime göre var. O zaman bu mezarda o bayana ait zinet eşyaları da var demektir. Ustalarımdan öğrendiğim kadarı ile iki odalı bir mezar olma ihtimali çok yüksek ama önce bu saygı değer bayanın nerede yattığını bulman gerekecek. Diğer ustaları da konuya etiketleyerek yardım istemende fayda var. Eğer konuya gerekli hassasiyeti gösterir ve üstadların talimatlarını hızlı ve gerektiği gibi yerine getirirsen bahsettiğim şeylere o adamlardan önce ulaşman da sürpriz olmayacaktır. Hayırlı forumlar.

Roj

Member
Şimdi gelelim fiyakalı kişilere...
Eğer burada gerçekten bir bayan mezarı var ise ki benim kanaatime göre var. O zaman bu mezarda o bayana ait zinet eşyaları da var demektir. Ustalarımdan öğrendiğim kadarı ile iki odalı bir mezar olma ihtimali çok yüksek ama önce bu saygı değer bayanın nerede yattığını bulman gerekecek. Diğer ustaları da konuya etiketleyerek yardım istemende fayda var. Eğer konuya gerekli hassasiyeti gösterir ve üstadların talimatlarını hızlı ve gerektiği gibi yerine getirirsen bahsettiğim şeylere o adamlardan önce ulaşman da sürpriz olmayacaktır. Hayırlı forumlar.
ustam etiketlemeyi bilmiyorm size zahmet siz etiketleyin .
ayrica eger o adamlar bulamamislarsa
benmi bulacagim ? :)

Roj

Member
ayrica o mezar buyuk ihtimal o kayaligin icinde cunku kapi net belli oluyor .
ama ne yukarida nede asagidan el surulemiyor cnkun yukarinda cevirme pols kontrol noktasi gorunuyor

toyalp

Süper Moderatör
Bak kardeşim umut ve azim bu işin %90 lık kısmıdır. Gerisi ise kısmettir. O adamlar bulamamış değil çekmişler şuan da değerlendiriyorlar sonra plan projeyi kurup harekete geçeceklerdir. Eğer burası için bir plan projen yoksa bize de boşuna nefes tükettirme. Ama ben bu işi yaparım o mezara iner definesini de alırım diyorsan söylenenleri geciktirmeden gerekli bilgileri buraya yansıtman lazım. Ustaları etiketlemeye gelince yazacağın ismin başına @ işareti koyacaksın. Mesela @toyalp gibi.

toyalp

Süper Moderatör
ayrica o mezar buyuk ihtimal o kayaligin icinde cunku kapi net belli oluyor .
ama ne yukarida nede asagidan el surulemiyor cnkun yukarinda cevirme pols kontrol noktasi gorunuyor
Tamam kardeşim biz gereken bilgilendirme ve açıklamayı yaptık gerisi sana kalmış. Hadi hayırlı forumlar.

• Beğen
Tepkiler: Roj

Roj

Member
Tamam kardeşim biz gereken bilgilendirme ve açıklamayı yaptık gerisi sana kalmış. Hadi hayırlı forumlar.
tamam ustam ben senin degin sekilde yapacagim buna emin olabilirsin
ama kapi olarak gordugum yeri isaretlemissin mezar o kayaligin icinde olabilirmi
cunku yakindan cok belli kesim yerleri ve oraya uydurulmus kayayi .
sadece zor bir yer dedim ustam imkansiz demedim :)
ugrasacagim bunnla kesinlikle..

toyalp

Süper Moderatör
Odayı tespit etmeden her hangi bir yere kapı demek doğru olmaz. Oda gizli olmalı çünkü silüete yakın bakıldığında kayboluyor ve ancak resim çektiğin açıdan net anlaşılıyor. Bu durumda gelecek yorumlar çok önem taşıyor. Ustalar da fikirlerini paylaşacaklardır. Şimdilik dediğimi yapman iyi olacaktır ustaları etiketleyip konuya katılımcıları artırmak. Hayırlı forumlar.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Detaylı resimleme yapılması gerekli işaret varsa tam anlamıyla anlaşılmalı . balık diyoruz diyelimki balık hemen arka tarafında işlem yapılmış ne dir ne değildir bilmiyoruz . yanlış yönlendirmek olmaz ben burayla uğraşırım diyorsan detaylıca resimleme yap .

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Karşıda ki üçgen mi ve orada ki hat nedir .
Yine söylüyorum bu derede ki küçük şarlaklara bak.
Mavi ok yönünde orada köprü gibi bir geçitmi var

IMG_20210317_141106.jpg

Roj

Member
Karşıda ki üçgen mi ve orada ki hat nedir .
Yine söylüyorum bu derede ki küçük şarlaklara bak.
Mavi ok yönünde orada köprü gibi bir geçitmi var

Ekli dosyayı görüntüle 291588
ustam sabah hepsini cekerim isallh
tam karsisinda eski ama yeni yapim bir degirmen var isallh mali onlar goturmemistir ha bide koprunun tam orta asasinda gobek tasi dedigimiz tasida cikarmislar yani bu koprunun tekrar onarilip yapilmasi icin birakilmis bir miktar eski para olabilirmi cikardiklari

Ekli dosyalar

Roj

Member

Ekli dosyalar