Balık işaretine rastladım

Bekleyen Adam

Yeni Üye
Hayır doğal olmama ihtimali yüksek.cunku taşın ustundeki tek nokta işaret olduğunu kanıtlar nitelikte biarz uzaktan fotolar olsaydı daha ayrıntılı bilgi alinabilirdi.birde bu taşın tarif yoluyla bulunabilir bir yolu var mı.mesela birisine tarif etsen bulabilir lermi rahatlikla
Bulunabilir tarifle dere varmis eskiden akarmis bu arada doğal oluşum diyen üyelere katilmiyorum. xxxxx

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bekleyen Adam

Yeni Üye
Resmi ters cevirip yandan bakinca evet baliga birsekilde benziyor bas bolgesi olarak. Bencede balik degil. Ancak baska birseyler var.
Ozellikle o kucuk guzel oyma ve ust caprazinda birsey var, resimde tam anlasilmiyor.
Asagidaki konuyu okuyup tekrar fotograflama yapilmasinda yarar var

Hocam bu balık işaretle ilgili bir tartışmaya girmeyelim dediğiniz gibi oyuk her şeyi açıklıyor detaylı foto atiyorum bir de bu balığın altından traslanmis bir tarafında oyuk olan bir taş çıktı hocam beni aydınlatın

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Herkesin kendine göre bir tecrübesi var.
Konu sahibi olarak yapılan yorumların istediğinizi dikkate alırsınız, istediğinizi dikkate almazsınız.

Sakinliginizi koruyarak, işinize gelen yorumlara odaklanırsaniz sizin faydanizadir.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Bulunabilir tarifle dere varmis eskiden akarmis bu arada doğal oluşum diyen üyeleri bu gruptan atmalilar
Bizim sitemizde işleyiş şu sekildedir:
Konuyu okuyan her uye kendi gorusunu yazar. Herkes burada altin var dese bir kiside burada birsey yok dese, kimse sen nasil boyle soylersin demez, dememeli. Derse tartisma cikar. Biz sitemizde tartisma istemiyoruz.
Konuyu acan yapilan yorumlardan istedigini alir, begenmedigini kaale almaz.
Herkesin gorusu genel hatlariyla bizim icin kiymetlidir. Amma her yazilan yorum dogrudur diyemeyiz.

Bekleyen Adam

Yeni Üye
Herkesin kendine göre bir tecrübesi var.
Konu sahibi olarak yapılan yorumların istediğinizi dikkate alırsınız, istediğinizi dikkate almazsınız.

Sakinliginizi koruyarak, işinize gelen yorumlara odaklanırsaniz sizin faydanizadir.
Hocam öylede sanki dalga geçiyor gibi cevap vermiş bende bir an sinirlendim ne yapayim

Bekleyen Adam

Yeni Üye
Konuyu okuyan her uye kendi gorusunu yazar. Herkes burada altin var dese bir kiside burada birsey yok dese, kimse sen nasil boyle soylersin demez, dememeli. Derse tartisma cikar. Biz sitemizde tartisma istemiyoruz.
Herkesin gorusu genel hatlariyla bizim icin kiymetlidir. Amma her yazilan yorum dogrudur diyemeyiz.
Sizde haklısınız kusura bakmayın benim zoruma giden dalga geçer gibicesine soylemidir.

Bekleyen Adam

Yeni Üye
Hocam bir iki resim daha attım ne diyorsun

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Hocam bu balık işaretle ilgili bir tartışmaya girmeyelim dediğiniz gibi oyuk her şeyi açıklıyor detaylı foto atiyorum bir de bu balığın altından traslanmis bir tarafında oyuk olan bir taş çıktı hocam beni aydınlatın
Size link verdim.
Konuyu okuyunuz.

Fotograflama uygun olmazsa isareti anlamak cok zor olur.
Sayet ayni isareti bilen birisi olursa, etrafi gormeden ne olduugunu ve ne yapacaginizi soyleyebilir. Bu da yuzbinde bir denk gelir.
Zira buradaki isaret klasik define isaretlerinden degil. Yani bilinen isaretlerden degil.
Cevreyi de gormemiz lazim.
Zira isaret cevresiyle birlikte kiymet kazanir, süpheli yerler belli olur.

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Esselamualeykum
Kadim balık sembolu.
Neresinden tutsak anlatsak bilmmeki sayfalara sığdıramayız.
İlk soru isaretin bulunduğu yerde dere su akıntisı varmı?

Efendi51

Bilgili Üye
kardeş işaretvar mı? var, işçilik var, tespit yapmalısınız, yoksaçok yorulursunuz bu şekilde , çubuk ve cihaz desteği şart taşın olduğu yerde yığma gibi duruyor koılay gelsin

R00T

Profesyonel
Co Admin
Balık dediğin işarettir. Sen bu işarete sırtını ver karşıya bak taş veya toprak yığıntı var mı . Fazla uzak mesafe değil. Burada bildiğin kuyu var mı bu işaret yakınında.